عرضه و فروش انواع بادام درختی با بهترین قیمت

در ایران بادام‌ درختی در انواع مختلفی کشت و تولید می‌شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. برای آشنایی با انواع بادام درختی و انواع کیفیت آن با ما در ادامه همراه باشید. در بادام‌ایران انواع بادام درختی با بهترین قیمت عرضه و به فروش می‌رسد.

خرید اینترنتی انواع بادام درختی

بادام درختی میوه نوعی درخت است که امکان پرورش آن در بسیاری از استان‌های کشور وجود دارد چرا که ایران آب و هوای بسیار مناسبی برای تولید این محصول دارد.

بادام‌های درختی شامل بادام مامایی، بادام کاغذی، بادام سنگی و بادام تلخ می‌باشد.

بادام مامایی

از مهم‌ترین بادام‌های درختی دیگر بادام مامایی است که تفاوت‌های ظاهر آن باعث می‌شود که براحتی قابل تشخیص باشد. پوسته‌‌ی بادام مامایی سفت و سخت است و مغز آن کشیده است. پوسته‌ی این بادام نیز دارای رنگ روشن و طلایی‌ است. این بادام به این دلیل بادام مامایی نامیده می‌شود که به نوعی مادر تمام انواع دیگر بادام‌ها است و خواص سایر بادام‌ها را بیشتر از هر کدام از آن‌ها دارد.

بادام کاغذی

بادام کاغذی یکی از انواع بادام درختی است که به بادام منقا نیز مشهور است. از ویژگی بادام کاغذی این است که پوسته‌ی این بادام نازک است به طوری که با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز آن به راحتی امکان‌پذیر است.

بادام سنگی

بادام ربیع یکی از انواع بادام سنگی است و از مشخصات آن این است که پوسته‌ی سفت و سختی دارد و براحتی قابل شکستن نیست. ظاهر میوه بادام ربیع به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. در خصوص مغز این بادام نیز باید گفت که مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد می باشد.درصد دوقلو زایی این بادام بسیار زیاد و حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد است.

بادام تلخ

بادام تلخ نیز یکی دیگر از انواع بادام درختی است. مهم‌ترین نکته در مورد این بادام این است که برخلاف بادام شیرین دارای سمی است که نسبت به بادام شیرین بسیار بیشتر است به طوری که خوردن ۷ عدد از آن خطر کشندگی دارد. بیشتر کاربرد بادام تلخ در تهیه‌ی روغن آن است. برای تشخیص روغن بادام تلخ از شیرین بهتر است آن را استشمام کنید. این روغن بوی تلخی دارد.

از فروشگاه بادام‌ایران می‌توانید انواع بادام درختی را به صورت اینترنتی سفارش داده و خرید نمایید. بادام‌ایران بورس انواع بادام درختی است که با سال‌ها تجریه در این زمینه به خرید و فروش انواع بادام درختی با کیفیت می‌پردازد.

خرید اینترنتی انواع بادام درختی 

انواع کیفی بادام درختی

مغز بادام سوپر

با کیفیت‌ترین نوع مغز بادام، مغز بادام سوپر است. مغز بادام سوپر صاف و کشیده است و هیچ گونه چروکی ندارد. این مغز بادام به دو نوع تقسیم می‌شود که شامل مغز بادام زرین و مغز بادام معمولی است.

مغز بادام سرتی

این مغز بادام مانند مغز بادام سوپر، مغزی است بدون شکستگی و خوردگی. اما باید بدانید که مغز بادام سرتی درجه کیفی پایین‌تری دارد. از ویژگی‌های مغز بادام سرتی این است که تقریبا 50% تک مغز و 50% دوقلو می‌باشد.

مغز بادام لپه

این مغز بادام نیز دو دسته است. لپه درجه یک که درصد شکستگی آن پایین است و لپه معمولی که درصد شکستگی آن بالا است. در واقع این بادام از ضایعات مغز بادام سرتی تهیه می‌شود.

مغز بادام معمولی

این نوع مغز بادام مخلوطی از همه‌ی درجه‌بندی‌های بادام‌های بالا از جمله سوپر، سرتی، لپه و دوقلو است.

انواع کیفی بادام درختی