خرید بادام تلخ با بهترین قیمت

بادام تلخ یکی از گونه‌های بادام درختی است که بر خلاف سایر بادام‌های شیرین نیست و به مقدار زیادی نمی‌توان به صورت خوراکی آن را مصرف نمود. برای توضیحات و آشنایی بیشتر با این بادام با ما در این مطلب همراه ما باشید. برای خرید بادام تلخ با بهترین قیمت با ما در این مرکز خرید تماس حاصل نمایید.

ویژگی‌های بادام تلخ

بادام تلخ برخلاف سایر بادام‌های درختی دیگر مثل بادام سنگی، مامایی و … مزه‌ی آن تلخ است. علاوه بر اینکه مزه‌ی این بادام تلخ است و به لحاظ مزه قابلیت خوردن ندارد ویژگی‌ دیگری نیز دارد که قابلیت خوردن آن را محدود می‌کند. بادام تلخ حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شود و بسیار خطرناک باشد. باید بدانید که مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است منجر به مسمومیت جدی می‌گردد. اگر قصد مصرف این بادام را داشته‌باشید باید گفت یک عدد در میان بادام‌های شیرین می‌باشد. طبع این بادام تلخ نیز گرم و خشک است. در مورد ظاهر این بادام نیز باید بدانید که این بادام در ظاهر شبیه سایر بادام‌ها می‌باشد.

مرکز خرید بادام تلخ

 

فروش عمده‌ی بادام تلخ

همانطور که گفته‌ شد بادام تلخ به دلیل مزه‌ی تلخ و ماده‌ی سمی‌ای که دارد امکان خوردن آن بسیار کم است و بیشتر کاربرد آن در روغن‌گیری است. روغن بادام یکی از مهم‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است. باید اشاره کرد که روغن بادام تلخ نیز باید به صورت خازجی استعمال شود. از مهم‌ترین فواید روغن بادام تلخ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

درمان عفونت گوش: روغن بادام تلخ باعث نرم شدن مایع درون گوش می‌شو

 

د و گرفتگی گوش را از بین می‌برد. می‌توانید یک قاشق غذاخوری از روغن بادام تلخ را درون کمی آب داغ بریزید و آن را درون گوش خود مانند قطره بچکانید.

تسکین درد اعصاب: ماده سمی‌ای که در روغن بادام تلخ جود دارد باعث تسکین درد اعصاب می‌شود و آن‌ها را نسبت به درد، بی حس می‌کند. برای این کار مقداری از روغن را روی ناحیه‌ی درد که عموماً شقیقه‌ها و پیشانی هستند ماساژ دهید.

درمان سیاهی دور چشم: یک تا دو قطره از روغن بادام تلخ را در ناحیه اطراف چشم در هنگام خواب ماساژ دهید.

درمان عفونت‌های پوستی:‌ برای درمان عفونت مخصوصاً عفونت‌های ناحیه‌ی پا می‌توانید روغن بادام تلخ را با آب مخلوط کرده و آن را روی آن ناحیه از پوست ماساژ دهید.

اگر قصد روغن‌گیری از بادام تلخ را داشته‌باشید بادامیران یکی از مراکز عرضه‌کننده‌ی بادام می‌باشد که بادام تلخ را با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می‌رساند.

فروش عمده‌ی بادام تلخ

مرکز خرید بادام تلخ

بادامیران مرکزی است که انواع بادام درختی از جمله بادام تلخ را با کیفیت بالا عرضه می‌کند. فروش انواع بادام درختی در این مرکز به دو صورت انجام می‌پذیرد؛ به صورت عمده و به صورت جزئی

خرید عمده‌ی بادام تلخ

خرید و فروش عمده‌‌ی یک محصول به معنی عرضه‌ی یک محصول است. در این نوع عرصه نیاز متقاضی ایجاب می‌کند که محصول مورد نظر را به صورت زیاد خریداری نماید. این نوع خرید قیمت کمتری را برای خریدار به همراه دارد.

خرید بسته‌بندی بادام تلخ

عرضه‌ی بادام به میزان محدود و مشخص در پاکت‌

های مخصوص را عرضه به صورت جزئی و بسته‌بندی می‌گویند. این نوع فروش مناسب برای کسانی است که نیاز مصرفی پایینی دارند این نوع خرید یکی از بهترین گزینه‌هاست. از مزیت‌های بسته‌بندی بادام بسته‌بندی‌های شکیل، دارای عایق غیر قابل‌نفوذ عواملی مثل رطوبت و… و با علائم و استاندارهای بهداشتی می‌باشد.

مرکز خرید بادام تلخ