فروش انواع بادام درختی با قیمت مناسب

بادام‌های درختی دارای انواع مختلف و گوناگونی هستند. در این مقاله به بررسی دو نوع از بادام درختی‌های پرطرفدار و پرفروش؛ بادام سنگی، بادام کاغذی می‌پردازیم. فروشگاه پیش‌رو یک مرکز با تجربه در فروش انواع بادام درختی با قیمت مناسب می‌باشد. با ما همرا باشید.

 فواید بادام درختی

بادام کاغذی و یادام سنگی هر دو در دسته‌‌ی بادام درختی قرار می‌گیرند. به طور کلی بادام درختی‌ها سرشار از مواد مغذی و ترکیبات مفیدی مانند ویتامین E، کلسیم، فسفر، آهن و منیزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم مورد نیاز بدن است. از دیگر موارد ترکیبات این بادام می‌توان به روی، سلنیوم، مس و نیاسین اشاره کرد.

از تاثیر مثبت بر میزان هوش، حافظه، تنظیم کلسترول و جلوگیری از بیماری‌های قلبی، سلامت استخوان و دندان و لثه، دستگاه ایمنی، تنطیم فشار خون، جلوگیری از دیابت، جلوگیری از سرطان و… اشاره کرد.

فواید بادام درختی

خرید عمده‌ی بادام مرغوب

در این مقاله به بررسی دو نوع بادام سنگی و کاغذی می‌پردازیم.

بادام سنگی: بادام سنگی، بادامی است با پوسته‌ی سفت و سخت که براحتی شکسته نمی‌شود و باید حتماً از ابزار مناسبی استفاده شود. بادام سنگی خود به سه بخش بادام ربیع، شمشیری و سهند تقسیم می‌شود.

بادام کاغذی: بادام کاغذی بادامی است با پوست نازک که بر خلاف بادام سنگی براحتی شکسته شده و نیاز به ابزار خاصی ندارد. بادام کاغذی به بادام منقا نیز معروف است.

از شباهت‌های این دو بادام باید به طعم مغز ٖآن‌ها اشاره کرد. هر دوی این بادام‌ها دارای مغزهای درشت، ترد، خوشمزه و خوش طعم است.

برای خرید عمده‌ی بادام مرغوب در هر نوع سنگی و کاغذی با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

خرید عمده‌ی بادام مرغوب

خرید اینترنتی بادام های سنگی و کاغذی

بادام‌های درختی از جمله بادام سنگی و کاغذی نه تنها در بازار خشکبار از محبوبیت خاصی برخوردارند بلکه از هر نوع آن‌ها فرآورده‌های زیادی می‌توان به دست آورد که هرکدام می‌تواند عامل یک کسب و کار مستقل و جدا باشد. از فرآورده‌های بادام های کاغذی و سنگی عبارتند از :

روغن بادام: از مهم‌ترین و معروف‌ترین فرآورده‌های بادام، روغن بادام است. روغن بادام به دو نوع روغن بادام تلخ و روغن بادام شیرین تقسیم می‌شود. هر دوی این بادام‌ها دارای خواص درمانی و زیبایی فراوانی هستند. البته استفاده‌ی مستقیم از روغن بادام تلخ توصیه نمی‌شود چرا که خاصیت سمی دارد.

شیر بادام: از بهترین جایگزین‌ها برای شیر و جبران دریافت کلسیم، شیر بادام است. چرا که یکی از ترکیبات مهم بادام، کلسیم است.

خلال و پرک بادام: از دیگر فرآورده‌های این بادام‌ها خلال و پرک بادام است. این دو فرآورده در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد فراوان دارند.

چای بادام: شاید براینان جالب باشد چیزی به نام چای بادام وجود داشته باشد. خمیر بادام را که از آسیاب مقداری بادام خیسانده تهیه می‌شود به آب جوش اضافه کرده و به صورت چای بادام می‌توان مصرف کنید.

پوست بادام خیسانده: پوست کنده شده‌ی بادام خیسانده برای تهیه‌ی دمنوش مناسب است.

خرید اینترنتی بادام‌های سنگی و کاغذی در دو نوع عمده و بسته‌بندی یا جرئی در هر نقطه‌ای که از کشور که باشید از طریق بخش فروش براحتی انجام می‌پذیرد .

خرید اینترنتی بادام های سنگی و کاغذی