مرکز فروش و توزیع بادام ربیع ممتاز

بادام یکی از اجزای خشکیار است که مرغوبیت و کیفیت آن بسیار مهم است. بادام ربیع یکی از بادام‌های درختی است که در آجیل و خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مطلب به بررسی این بادام محبوب می‌پردازد. بادام ایران مرکز خرید و فروش انواع بادام درختی است که مرکز فروش و توزیع بادام ربیع ممتاز نیز می‌باشد.

خرید بادام‌ ربیع با قیمت مناسب

بادام ربیع یکی از انواع بادام‌های درختی است که در بازار بادام به فروش می‌رسد و طرفداران خود را دارد. مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. پوسته‌‌ی این بادام نیز پوسته‌ای چوبی و سخت است. خوب است بدانید که بادام ربیع از خانواده‌ی بادام سنگی است. بادام‌های سنگی نیز پوسته‌ای سفت و سخت دارند که براحتی شکسته‌ نمی‌شوند. بادام سنگی به دلیل تنوع  ویژگی‌ به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود که از آن می‌توان به بادام‌های سهند و شمشیری و ربیع اشاره کرد.

بادام‌ها در صنایع غذایی، صنایع شیرینی‌پزی، صنایع بهداشتی و آرایشی می‌توانند به صورت مهمی مورد استفاده قرار گیرند. روغن بادام، خلال بادام، پرک بادام و شیر بادام از مهم‌ترین کاربردهای بادام درختی است.

برای اینکه بادام ربیع را چه به صورت عمده و چه به صورت جزئی به صورت بسته‌بندی با قیمتی مناسب خرید نمایید می‌توانید با مرکز فروش بادام درختی بادام‌ایران تماس بگیرید.

خرید بادام‌ ربیع با قیمت مناسب 

فواید غذایی بادام ربیع

بادام‌های درختی و از جمله‌ی آن بادام ربیع سرشار از مواد مغذی است. بادام درختی منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم، تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث  می‌باشد.

برخی از فواید بادام برای سلامتی:

سلامت قلب

سلامت و استحکام استخوان

سلامت مغز

کاهش وزن

فواید غذایی بادام ربیع

فروش اینترنتی بادام ربیع

برای خرید بادام‌ها دو تکنیک مهم وجود دارد که کمک گرفتن از آن‌ها می‌تواند کمک زیادی به خرید بادام با کیفیت و اصل بکند.

چشیدن بادام

استفاده از حس چشایی برای خرید یک محصول خوراکی از بهترین شیوه‌های تشخیص کیفیت است. از مهم‌ترین علامت‌های مرغوبیت بادام، مزه‌ی اصلی بادام کاغذی یعنی طعم تازه، ترد و خوش مزه است. بادام کهنه طعم بیات و ماندگی دارد. از دیگر نشانه‌های عدم کیفیت یک بادام هم باید به بوی ترشیدگی، رطوبت و نا اشاره کرد.

بررسی ظاهر بادام

باید بدانیم که یک بادام سالم و مرغوب چیست؟ بادام مرغوب سالم، صاف و سفید است. از ویژگی‌های ظاهرا بادام بی کیفیت علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای رنگ و سیاه و یکدست نبودن بادام‌ است. استفاده از رنگ‌های غیر مجاز خوراکی نیز از دیگر مشکلات احتمالی بادام‌ها می‌تواند باشد. برای تشخیص یک دستمال مرطوب شده را بردارید و سطح بادام را پاک کنید، وجود هر گونه رنگ می‌تواند نشانه‌ی استفاده از این رنگ‌ها باشد. از مصرف این بادام‌ها پرهیز کنید چرا که برای سلامتی بسیار مضر است.

ممکن است وقتی قصد خرید بادام را به صورت اینترنتی داشته‌باشید نگران کیفیت بادام شوید. راه حل مناسب این است که از فروشگاهی اینترنتی مطمئن خرید نمایید. باید گفت بادام‌ایران یک مرکز فروش بادام درختی مطمئن و با تجربه در این زمینه می‌باشد.

فروش اینترنتی بادام ربیع