خرید و قیمت بادام مامایی درجه یک سامان

یکی از محبوب‌ترین‌ها بادام‌‌های درختی بادام مامایی است. بهترین بادام مامایی متعلق به شهرستان سامان است. در این مطلب به ویژگی‌هایی که این بادام را از سایر بادام‌ها جدا می‌کند می‌پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت بادام مامایی درجه یک سامان با بادام‌ایران تماس بگیرید.

عرضه‌ی بادام مامایی از تولید کننده

بادم مامایی از انواع بادام درختی است. بادام درختی به دلیل مناسب‌ بودن شرایط آب‌وهوایی در ایران یکی از محصولات پرطرفدار در خشکبار است چرا که مناسب بودن شرایط آب‌ و هوایی کمک بسیاری می‌کند تا این بادام‌ها از کیفیت بالایی برخوردار یاشند. در ایران در استان‌های مختلفی بادام درختی تولید می‌شود، اما باید گفت مهم‌ترین استان تولید بادام، استان چهارمحال و بختیاری و در شهرستان سامان بهترین و معروف‌ترین بادام‌های مامایی تولید و به سایر نقاط عرضه می‌شود. باید اشاره کرد بادام مامایی یکی از مهم‌ترین گزینه‌های صادراتی بادام درختی است.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید بادام درختی مخصوصاً بادام مامایی از این مرکز فروش کوتاه شدن دست واسطه است. در بادام‌ایران به عنوان یک مرکز با سابقه در زمینه‌ی عرضه و خرید و فروش بادام‌های درختی، بادام‌ها از تولید کننده به دست خریدار می رسد. بنابراین محصولات از کیفیت بیشتری برخوردارند.

در بادام ایران بادام‌ها به دو صورت کلی یا عمده و بسته‌بندی و جزئی به فروش می‌رسند.

خرید و قیمت بادام مامایی درجه یک سامان

فروش اینترنتی بادام مامایی

بادام مامایی به لحاظ ظاهری ویژگی‌هایی دارد که آن را از بقیه‌ی بادام‌های درختی جدا می‌کند. بادام مامایی مانند بادام‌ سنگی سطح سفت و سختی دارد. رنگ آن روشن و طلایی‌ است. از دیگر ویژگی‌های این بادام نیز باید گفت که مغز درشت، کشیده و گاهاً دوقلو، چربی فراوان، خواص مغذی و مانند سایر بادام‌ها طعم شیرینی دارد.

یکی از پر کاربردترین فواید بادام مامایی بعد از روغن گیری استفاده از این بادام در صنایع بهداشتی است. از بادام مامایی در تولید صابون‌های بهداشتی است چرا که این بادام‌ مامایی روغن خوبی برای تولید این محصول دارد.

از دیگر فواید و فرآورده‌های بادام مامایی نیز باید به مواردی ذیل اشاره کرد.

روغن بادام

روغن بادام یکی از معروف‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است. که برای سلامت جسمی، پوست و مو کاربرد دارد.

خلال و پرک بادام

خلال بادام و پرک بادام در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد بسیاری دارد.

شیر بادام

شیر بادام یکی از بهترین جایگزین‌ها برای استفاده از شیر معمولی است چرا که بعضی افراد به علت مشکل گوارشی امکان استفاده از شیر را ندارند.

از انواع دیگر مصرف بادام نیز مصرف پوره‌ی بادام، پودر بادام در تهیه‌ی دسر هایی مانند حریره‌ی بادام و… ، دمنوش بادام با استفاده از پوست بادام خیس خورده می‌باشد.

در این فروشگاه، بادام مامایی به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی بادام مامایی 

فواید بادام برای سلامتی

بادام درختی فواید مهمی برای سلامتی دارد که از آن می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

پیشگیری از سکته‌های قلبی

پیشگیری از آلزایمر

استحکام استخوان

تامین ویتامین‌های مورد نیاز پوست

تامین کننده‌ی انرژی

کمک به تناسب اندام و کنترل ورن

پیشگیری از دیابت

کنترل فشار خون

با توجه به تمام این موارد توصیه می‌شود بادام را یکی از میان وعده‌های روزانه قرار دهید تا به سلامت و تقویت قوای جسمی کمک گردد.

فواید بادام برای سلامتی