فروش اینترنتی بادام ربیع با قیمت مناسب

بادام‌های درختی ایرانی یکی از پرطرفدارترین بادام‌ها در خشکبار ایرانی است که در مناسبت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از این بادام‌ها بادام ربیع است که در دسته‌ی بادام سنگی قرار می‌گیرد. در این مرکز فروش، بادام ربیع با قیمت مناسب عرضه و به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

خرید و فروش بادام ربیع

همانطور که در آغاز گفته‌شد بادام ربیع از دسته‌ی بادام سنگی است. به طور کلی بادام سنگی خود نیز به انواع مختلف تقسیم می‌شود. یکی از این انواع بادام ربیع است. ظاهر این بادام به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. پوسته‌‌ی آن نیز همچون سایر انواع بادام سنگی پوسته‌ای چوبی و سخت است. مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. بادام ربیع از محبوب‌ترین بادام‌های بازار است.

ایران یکی از مهم‌ترین مراکز تولید بادام مرغوب و با کیفیت در جهان می‌باشد چرا که آب و هوایی بسیار مناسب برای تولید این محصول در کشور وجود دارد. از استان‌های تولید کننده‌ی بادام در ایران باید به استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد.

در بادام‌ایران، این مرکز خرید و فروش انواع بادام درختی ایرانی بادام‌ها از تولید کننده به دست خریدار می‌رسند.

چه اگر خریدار بادام درختی هستید جه فروشنده‌ و در واقع تولید‌کننده‌ی بادام‌های خوشمزه‌ی ایرانی، می‌توانید از بادام‌ایران اقدام به خرید و فروش مطمئن بادام نمایید.

باید گفت در بادام‌ایران علاوه بر خرید و فروش عمده، فروش جزئی بادام در بسته‌بندی‌های شکیل و استاندارد نیز انجام می‌شود.

خرید و فروش بادام ربیع

انواع عرضه بادام ربیع در بازار

بادام درختی علاوه‌ بر اینکه هم به صورت با مغز و هم به صورت با پوست در بازار عرضه می‌شود، از لحاظ طعم و مزه‌ نیز به دو صورت مزه‌دار شده و خام عرضه می‌شوند.

بادام مزه‌دار شده بادامی است که در کوره، ترد و خوشمزه شده‌است. روغن‌هایی مثل روغن سویا برای برشته‌کردن به بادام اضافه می‌گردد. ممکن است از نمک نیز برای مزه‌ی بیشتر بادام استفاده شود. توجه داشته‌باشید پس از فرایند برشته کردن رنگ بادام تغییر می‌کند، اما رنگ داخلی همچنان باید سفید باشد.

نوع دیگر بادام نیز بادام خام است که هیچ گونه فرایندی از حرارت‌دهی، برشته‌سازی و مزه دهی را نداشته است و هیچ‌گونه افزودنی‌ای ندارد. این بادام مزه‌ی اصلی و ارگانیک دارند.

انواع عرضه بادام ربیع در بازار

فواید و خواص بادام ربیع

بادام‌های درختی و از جمله‌ی آن بادام ربیع سرشار از مواد مغذی است. بادام درختی منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم، تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث  می‌باشد. بنابراین شاید بتوان گفت این مغز در مقایسه با سایر اجزای تشکیل دهنده مخلوط آجیل، بالاترین مواد مغذی را دارد.

به طور کلی یکی از فواید مهم بادام را باید منبع مهمی از انرژی بودن برای کودکان دانست، بخوصوص بادام خیس خورده به دلیل سرشار بودن این بادام از اسیدفولیک و اسیدهای چرب ضروری چرا که به تقویت حافظه، بالا رفتن هوش و پرورش ماهیچه‌ها و عضلات کمک می‌کند.

 

فواید و خواص بادام ربیع