فروش سراسری انواع بادام با کیفیت به صورت عمده

بادام‌ها از محصولاتی در دسته‌ی خشکبار هستند. علاوه بر اینکه بادام‌ها فرآورده‌های مختلفی دارند، خواص دارویی زیادی برای پیشگیری، درمان و بهبود بیماری‌ها دارند. در این مقاله به آشنایی با انواع بادام درختی و خواص آن می‌پردازیم. بادام ایران با فروش سراسری انواع بادام با کیفیت به صورت عمده همواره در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

خرید انواع بادام درختی

بادام درختی به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که علی رغم مشابهت‌هایی در خوش طعمی همه‌ی آنان، ویژگی‌های متفاوتی نیز دارند که آن‌ها را به انواع مختلف با نام‌های مختلف تقسیم می‌کند که عبارتند از بادام سنگی، بادام کاغذی یا منقا، بادام مامایی، بادام سفید و بادام تلخ. در ادامه به ویژگی هر کدام می‌پردازیم.

بادام سنگی پوسته‌‌ی سفت و سختی دارد که برای رسیدن به مغز آن حتماً باید با ابزار مناسبی شکسته‌ شود. بادام سنگی در صنایع دارویی و غذایی کاربرد فراوانی دارد.

بادام پوست کاغذی در مقابل بادام سنگی است چرا که پوست آن بر خلاف بادام سنگی کاغذی و ظریف است و براحتی با فشار دست شکسته می‌شود. باید گفت که به این بادام، بادام منقا نیز می‌گویند.

مهم‌ترین ویژگی‌های بادام مامایی این است که علاوه بر مصارف داخلی، یک گزینه‌ی مهم صادراتی است. پوسته‌ی این بادام نیز در مقایسه با بادام های دیگر نازک‌تر است. از بادام مامایی علاوه بر استفاده در آجیل. در صنایع بهداشتی آرایشی و در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال بادام نیز کاربرد دارد.

بادام سفید: مغز این بادام، سفید، ترد و خوشمزه است و به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین بادام‌ها در بازار می‌باشد. از بادام سفید در صنایع کیک و شیرینی استفاده می‌شود.

بادام تلخ: این بادام طی فرآیندی شیرین می‌شود و جالب است بدانید که طعم شیرین و خوبی دارد.

عموم این بادام‌ها در بازار در انواع خام و شور و تفت داده عرضه می‌شوند.

برای خرید انواع بادام درختی از بادام‌ایران با بخش فروش ما تماس بگیرید.

خرید انواع بادام درختی

فروش اینترنتی بادام درختی

مغز بادام، داری خواص و ترکیبات فراوان و مفیدی از قبیل چربی‌های غیر اشباع، فیبر، پروتئین گیاهی، روی، مس، کلسیم و منیزیم است.  علاوه بر این بادام دارای انواع ویتامین‌ها نیز می‌باشد که به سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها کمک می‌کند. گفته‌شده کلسیم موجود در صد عدد بادام با کلسیم یک لیوان شیر برابر است.

از فواید بادام درختی بر تقویت سلامت بدن و یا بهبود بیماری‌ها می‌توان به تعدادی از موارد آن اشاره کرد. برای مثال بادام به تحکیم استخوان و تقویت دندان و سلامت لثه کمک می‌کند. این موضوع برای کودکان که استخوان‌ها و دندان‌های در حال رشدی دارند بسیار مفید است. بادام دارای نیاسین است  و نیاسین در سلامت مغز و پیشگیری از بیماری آلزایمر موثر است. کنترل فشارخون، تنظیم سطح کلسترول، تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از دیابت از فواید دیگر بادام است. علاوه‌ بر این، چربی‌های‌ غیراشباع، پروتئین و پتاسیم، آنتی اکسیدان، ویتامین ای و منزیم موجود در بادام همگی در سلامت قلب موثرند. همچنین بادام یکی از مواد انرژی زا بسیار عالی است.

بادام‌ایران با بخش فروش اینترنتی بادام درختی آماده ارسال انواع محصولات خود به سفارشات در سراسر کشور می‌باشد.

فروش اینترنتی بادام درختی