فروش مستقیم بادام کاغذی از تولید کننده

بادام درختی بنابر برخی از ویژگی‌هایی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که یکی از این ویژگی‌ها پوسته‌ی بادام است. بادام کاغذی نوعی از بادام درختی است که بر اساس پوسته‌ی آن به بادام کاغذی مشهور است. در این مرکز، فروش مستقیم بادام کاغذی از تولید کننده بادام درختی انجام می‌پذیرد.

خرید اینترنتی بادام کاغذی

بادام‌ها انواع مختلفی دارند. برای اینکه در هنگام خرید بتوانید بادام کاغذی را تشخیص بدهید همانطور که اشاره شد باید به پوسته‌ی آن توجه کنید. پوسته‌ی خارجی این بادام بسیار نازک است و با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز این بادام بسیار آسان است. طعم و مزه‌ی این بادام نیز شیرین و خوشمزه است. رنگ بادام کاغذی نیز، قهوه‌ای روشن است. اگر در بازار بادام با بادامی با عنوان بادام منقا برخوردید خوب است بدانید که این همان بادام کاغذی است.

بادام کاغذی همچون سایر بادام‌های درختی در استا‌ن‌های مختلفی در ایران تولید می‌شوند چرا که ایران دارای آب و هوای بسیار مناسبی برای کشت و تولید انواع بادام است. برای مثال باید به استان‌هایی نظیر استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد. مزیت خرید از بادام‌ایران در این است که انواع بادام درختی را با حذف از تولید کننده مستقیم به دست خریدار می‌رساند و در نتیجه محصول از کیفیت مطمئن‌تر و قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

برای خرید اینترنتی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی پیش‌رو می‌توانید بادام  مورد نظر خود را سفارش داده و خرید نمایید.

انواع فروش مغز بادام کاغذی 

انواع فروش مغز بادام کاغذی

در این مرکز فروش مغز بادام درختی کاغذی مانند سایر بادام‌های دیگر به دو صورت عمده و بسته‌بندی با توجه به نیاز مصرف کننده به فروش می‌رسد.

فروش بادام عمده

فروش عمده‌ به معنی فروش به مقدار زیادی از یک محصول است. در این نوع فروش نیاز متقاضی ایجاب می‌کند محصول مورد نظر را به صورت عمده خریداری نماید. در این نوع فروش تاثیر کاهشی بر قیمت محصول نیز گذاشته خواهد شد.

فروش به صورت بسته‌بندی

فروش بادام به میزان محدود و مشخص در پاکت‌های مخصوص را فروش به صورت جزئی و بسته‌بندی می‌گویند. این نوع فروش مناسب برای کسانی است که نیاز مصرفی پایینی دارند. از مزیت‌های بسته‌بندی بادام  بسته‌بندی‌های شکیل، دارای عایق غیر قابل‌نفوذ عواملی مثل رطوبت و… و با علائم و استاندارهای بهداشتی می‌باشد.

خرید اینترنتی بادام کاغذی

فواید بادام درختی

بادام درختی به عنوان مغذی‌ترین خشکبار شناخته شده است چرا که فواید بسیار زیاد و متنوعی دارد. بادام درختی حاوی فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث می‌باشد. به دلیل داشتن خواص بالا ذکر شده بادام می‌تواند یکی از بهترین میان وعده‌ها باشد تا در تأمین انرژی روزانه بخوصوص برای کودکان نقش موثری داشته‌باشد.

تقویت و حفظ سلامت مغز، تقویت و سلامت استخوان، پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، تقویت سیستم ایمنی بدن، تنظیم کننده‌ی فشار خون، کاهش التهابات بدن، پیشگیری از ابتلا به سرطان، مراقبت از سلامت پوست و مو است. همچنین بادام درختی در حفظ سلامت و بهبود مشکلات پوست و مو تاثیر مثبت دارد.

انواع فروش مغز بادام کاغذی