خرید بهترین بادام ایرانی به صورت کلی و جزئی

بادام‌ها یکی از بهترین و خوش‌مزه‌‌ترین مغزها در آجیل‌ها هستند. بادام‌ها به صورت جداگانه از آجیل نیز به صورت فله یا بسته‌بندی به فروش می‌رسند. در بادام‌ایران شما می‌توانید بهترین‌ بادام ایرانی را به صورت کلی و جزئی خرید و تهیه نمایید. در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید.

فروش اینترنتی بادام با کیفیت

برای همه‌ی ما مهم است که بادام‌هایی که می‌خریم از کیفیت خوبی برخوردار باشند. در ادامه از روش‌های زیر می‌توان مرغوبیت بادام را تشخیص داد.

بهترین و بدیهی ترین و آسان ترین راه تشخیص، استفاده از حس چشایی است. همه‌ی ما با طعم بادام خوب آشنا هستیم. بادام خوب ترد و خوش طعم است و این مهم‌ترین نشانه‌ی کیفیت است. اگر بادام، طعم غیر معمولی و بیات و ماندگی داشت از نشانه های کهنه بودن آن است. از نشانه‌های دیگر، هرنوع بوی ترشیدگی، رطوبت و نا است. باید یادآور شد که معمولاً در بادام شور و بو داده به دلیل مصرف آبلیمو و انجام عمل بو دادن تشخیص کهنگی کمی سخت است.

از روش‌های دیگر استفاده از قوه‌ی بینایی است. یک دانه از بادام را بردارید و از وسط نصف کنید، وجود هر گونه سوراخ و یا کپک زدگی و لکه های قهوه ای رنگ و سیاه نشانه‌ای دال بر عدم کیفیت بادام است. همچنین یک مشت بادام را در دست بگیرید، آن‌ها باید هم‌ شکل و هم‌ اندازه و  هم‌ رنگ باشند و یا در واقع یکدست باشند.

تشخیص کیفیت بادام با کشیدن دستمال مرطوب شده روی‌ آن نیز یکی دیگر از روش‌هاست. شاید برایتان عجیب باشد اما استفاده از این روش به دلیل این است که گاهی برای رنگ و رو بخشی به بادام‌ها از رنگ‌های غیر مجاز خوراکی استفاده می‌کنند. این رنگ‌ها از عوامل بروز سرطان و ناراحتی‌های کبد نیز می‌توانند باشند.

اگر بادام را به صورت فله  تهیه می کنید خوب است بدانید که بادام خام یا کم نمک ماندگاری بیشتری نسبت به بادام شور و بو داده دارد. همچنین بهتر است از فروشگاه مطمئن و معتبر آن را تهیه کنید. بادام ایران اناع بادام را به صورت کلی و جزئی از درگاه اینترنتی خود به فروش می‌رساند.
از مزایای بادام بسته‌بندی شده نیز در این است که دارای پروانه ساخت، تاریخ انقضا، مهر استاندارد و همچنین بسته‌بندی زیبا و شکیل است.

فروش اینترنتی بادام با کیفیت

خواص و مزایای بادام

همواره از بادام به عنوان یک منبع انرژی یاد می‌شود که توصیه می‌شود مستقل از آجیل نیز که بیشتر در جشن‌ها و یا اعیاد مصرف می‌شود، استفاده گردد. دلیل آن این است که مغز بادام، فواید فراوانی دارد از قبیل چربی‌های غیر اشباع، فیبر، پروتئین گیاهی، روی، مس، کلسیم و منیزیم. علاوه بر این بادام دارای انواع ویتامین‌ها نیز می‌باشد که به سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها کمک می‌کند. کلسیم موجود در صد عدد بادام با کلسیم یک لیوان شیر برابر است. مصرف بادام برای کودکان بسیار توصیه شده چرا که به استخوان‌های در حال رشد آن‌ها کمک کرده و به آن‌ها استحکام می‌بخشد. همچنین در تقویت لثه و دندان آن‌ها نیز موثر است. البته بادام را به صورت متعادلی باید در رژیم روزانه جا داد و از مصرف زیاد آن مثل هر ماده‌ی غذایی دیگری پرهیز کرد.

خواص و مزایای بادام