خرید اینترنتی عمده‌ی انواع مغز بادام ایرانی

بادام‌های ایرانی از دسته‌ مغز بادام‌های محبوب و پرطرفدار در دنیا هستند. در این مقاله به انواع بادام درختی ایرانی و نوع عرضه‌‌ی آن می‌پردازیم.

برای خرید اینترنتی عمده‌ی انواع مغز بادام درختی با سایت بادام ایران تماس بگیرید.

بازار بادام درختی

در بازار بادام درختی انواع بادام‌ها وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی‌هایی هستند که در ذیل به معرفی‌شان می‌پردازیم.

بادام پوست کاغذی

بادام کاغذی یا پوست کاغذی از دسته‌ بادام‌هایی است که بسیار در بازار نزد مشتریان طرفدار و محبوبیت دارد. دلیل این محبوبیت این بادام علاوه بر اینکه مغز خوشمزه‌ای دارد این است که اگر با پوست خریداری شود بدون نیاز به ابزار خاصی به راحتی با فشار انگشتان دست شکسته می‌شود.

اسم‌های دیگری نیز به نام بادام‌های منقا و بادام محب شاید به گوشتان خورده‌ باشد که این‌ها همان بادام کاغذی هستند.

بادام سنگی

بادام سنگی نیز از دسته‌ی دیگری از مغز بادام‌های خوشمزه‌ی بادام است که اگر با پوست خریداری شود براحتی شکسته نمی‌شود و باید حتماً با ابزار مناسب شکسته و قابل خوردن شود.

بادام مامایی

بادام مامایی از دسته‌ی بادام درختی‌هایی است که پوسته‌ی نازک‌تری نسبت به بقیه‌ی بادام‌ها دارد. باید بدانید که بادام مامایی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین گزینه‌ها در صادرات بادام است. همچنین از دسته‌ی بادام‌های کاربردی در صنایع بهداشتی و آرایشی می‌باشد.

بادام سفید

مغز بادام سفید، ترد و خوشمزه است و این بادام سفید را به یکی دیگر از بادام‌های محبوب در بازار تبدیل کرده‌ است. کاربردهای بادام سفید نیز در صنایع شیرینی پزی زیاد است.

بازار بادام درختی

 

فروش و توزیع اینترنتی بادام

بادام ایران به عنوان یک مرکز با سابقه‌ی بالای فعالیت در تجارت در زمینه‌ی بادام، فروش و توزیع بادام را به صورت اینترنتی در دستور کار خود دارد تا از هر نقطه‌ی‌ای از کشور بتوانید بادام با کیفیت را تهیه نمایید. با توجه به عنوان مقاله شاید به نظر بیاید این مجموعه تنها بادام را به صورت عمده‌ عرضه می‌کند، اما باید بدانید که فروش محصولات بادام در این جا به دو نوع کلی و جزئی تقسیم می‌گردد. مشتریان بادام ایران، می‌توانند هر نوع بادام مدنظر خود را از هم به صورت عمده و فله‌ای خرید نمایند و این علاوه بر کاربردی بودن برای مصرف کنندگان عادی برای کسانی که کسب و کار در زمینه‌ی خشکبار دارند نیز مفید و مقرن به صرفه است، همچنین کسانی که به مقدار کمی بادام نیاز دارند یا حتی برای هدیه در نظر گرفته‌اند، می‌توانند بادام را در بسته‌بندی‌های شکیل خرید و تهیه نمایند.

فروش و توزیع اینترنتی بادام

فرآورده‌های بادام درختی

از مهم‌تری ویژگی‌های بادام علاوه بر خواص فوق‌العاده‌ای که دارد و در درمان بسیاری بیماری‌ها موثر است این است که محصولی می‌باشد که علاوه‌ بر استفاده در خشکبار می‌توان از آن فرآورده‌های زیادی نیز تهیه کرد از قبیل:

روغن بادام: از اولین فرآورده‌هایی که در مورد بادام‌ها به ذهن می‌آید روغن شگفت انگیز بادام است که کاربردهای زیادی دارد.

شیر بادام: نوشیدنی شیر بادام یکی از بهترین جایگزین‌های شیر معمولی است برای کسانی که با لاکتوز مشکل دارند.

خلال و پرک بادام: در آشپزی ایرانی غذاها، دسر و شیرینی‌های مختلفی وجود دارند که با خلال یا پرک بادام تهیه و یا تزئین می‌شوند.

 

فرآورده‌های بادام درختی