خرید و فروش بادام تلخ با قیمت مناسب

بادام‌ها انواع مختلفی دارند. در حالت کلی بادام درختی به بادام تلخ و شیرین تقسیم می‌شوند. در این مطلب به بررسی تفاوت‌های بادام تلخ با بادام شیرین می‌پردازیم. برای خرید و فروش بادام تلخ با قیمت ارزان با ما در بادام‌ایران بورس انواع بادام درختی ایرانی تماس بگیرید.

خرید اینترنتی بادام تلخ

بادام تلخ یکی از انواع بادام‌های درختی است. بادام تلخ و شیرین در ظاهر و شکل بیرونی بسیار شبیه به هم هستند اما تفاوت‌های مهمی با یکدیگر دارند. از مهم‌ترین تفاوت‌ها در بادام تلخ وجود سمی در این نوع از بادام است. این بادام حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شود و بسیار خطرناک باشد. مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است منجر به مسمویت جدی می‌گردد. بنابراین مصرف بادام تلخ می‌تواند یک عدد در میان بادام‌های شیرین باشد.طبع بادام تلخ گرم و خشک است.

بیشترین کاربرد این بادام استفاده از روغن آن است. این روغن نیز به دلیل خاصیت سمی آن عموماً باید کاربرد و استعمال خارجی داشته‌باشد.

می‌توانید بادام تلخ را از این مرکز خرید به صورت کاملاً اینترنتی خرید نمایید.

خرید اینترنتی بادام تلخ

مزایای روغن بادام تلخ

همانطور که گفته‌شد مهم‌ترین کاربرد بادام تلخ روغن آن است. در مجموع در مورد همه‌ی بادام‌های درختی این نکته وجود دارد که بعد از استفاده مستقیم از بادام‌درختی بیشترین استفاده از این بادام به منظور تهیه‌ی روغن می‌باشد.

روغن بادام هم برای سلامتی بدن و هم سلامت زیبایی مفید است. در ادامه به برخی فواید این روغن برای سلامتی باید اشاره کرد:

درمان عفونت گوش

این روغن باعث نرم شدن مایع درون گوش می‌شود و گرفتگی گوش را از بین می‌برد. می‌توانید یک قاشق غذاخوری از روغن بادام تلخ را درون کمی آب داغ بریزید و آن را درون گوش خود مانند قطره بچکانید.

آرام بخشی و تسکین درد

ماده سمی‌ای که در روغن بادام تلخ جود دارد باعث تسکین درد اعصاب می‌شود و آن‌ها را نسبت به درد، بی حس می‌کند. مقداری از روغن را روی ناحیه‌ی درد ماساژ دهید. برای مثال اگر برای تسکین سر درد استفاده می‌کنید روغن را روی شقیقه‌ها و پیشانی بمالید.

درمان اسپاسم عضلات

از خاصیت آرام‌بخشی و تسکین درد بادام تلخ می‌توان برای درمان درد عضلات و اسپاسم زانو نیز استفاده کرد.

مزایای روغن بادام تلخ

انواع فروش بادام تلخ در بادام‌ایران

ایران کشوری است که در بسیاری از نقاط آن بادام درختی با کیفیت بالا تولید و عرضه می‌شود. در بادام‌ایران انواع بادام درختی خرید و فروش می‌شود که از آن طریق تولید کنندگان بادام می‌توانند محصول خود را به فروش برسانند و خریداران نیز می‌توانند محصول را با کیفیت بالا خرید نمایند.

فروش بادام تلخ نیز مانند سایر بادام‌های درختی در بادام‌ایران به دو صورت عمده و جزئی به صورت کاملاً اینترنتی انجام می‌شود:

فروش عمده‌ی محصولات:

در این مرکز می‌توانید انواع بادام درختی باکیفیت بالا که از تولید کننده خریداری شده است را به صورت مغز بادام  و بادام با پوسته با قیمت مناسب خریداری نمایید.

فروش جزئی محصولات:

اگر نیاز مصرفی‌تان زیاد نیست می‌توانید بادام درختی را به صورت جزئی در بسته‌بندی‌های کاملاً بهداشتی نیز خرید نمایید یا حتی به عنوان سوغاتی به دیگران هدیه بدهید.

انواع فروش بادام تلخ در بادام‌ایران