فروش مستقیم بادام منقا درجه یک

در بادام‌ایران انواع بادام درختی با کیفیت بالا عرضه می‌شود که یکی از آن‌ها بادام منقا است. هر کدام از بادام‌های درختی ویژگی‌هایی در ظاهر دارند که به ما کمک می‌کند انواع مختلف بادام درختی را بشناسیم، در ادامه در این مطلب همراه ما باشید. در بادام‌ایران فروش مستقیم بادام منقا درجه یک انجام می‌پذیرد.

فروش مغز بادام منقا

بادام منقا یکی از انواع بادام‌های درختی است. ای نوع بادام در استان‌های مختلفی از کشور کشت و تولید می‌شود، این استان‌ها شامل استان چهارمحال و بختیاری،  خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان می‌ باشد.

به بادام منقا بادام کاغذی نیز می‌گویند علت این مسئله این است که از مهم‌ترین ویژگی‌های بادام منقا نوع پوسته‌ی آن است. پوست این بادام بسیار نازک است و با فشار دست شکسته می‌شود و طبیعتاً دسترسی به مغز این بادام بسیار آسان است. این موضوع یکی از دلایل محبوبیت این بادام است. طعم و مزه‌ی این بادام نیز  شیرین و خوشمزه است. رنگ بادام منقا نیز، قهوه‌ای روشن است.

در فروشگاه اینترنتی پیش‌رو انواع مغز بادام از حمله مغز بادام منقا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش مغز بادام منقا 

ارزش غذایی بادام منقا

ارزش غذایی بادام بسیار بالا است و مهم‌ترین نیازهای غذایی بدن را تامین می‌کند. از خواص  این بادام می‌توان به ترتیب به  فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث اشاره کرد.

از بادام‌ها فرآورده‌های مختلفی نیز به دست می‌آید که مهم‌ترین آن‌ها روغن بادام است. این روغن تاثیر زیادی در سلامت جسمی و زیبایی دارد.

شیر بادام: شیر بادام یکی دیگر از فرآورده‌های بادام است که در منزل هم براحتی قابل تهیه است و برای کسانی که مشکل گوارشی دارند امکان استفاده از شیر معمولی را ندارند یکی از بهترین جایگزین‌ها برای استفاده از شیر معمولی است.

خلال و پرک بادام: خلال بادام و پرک بادام از فرآورده‌هایی بادام هستند که بسیار در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد دارد.

ارزش غذایی بادام منقا

خرید عمده‌ی مغز بادام منقا

بادام‌ منقا نیز مانند هر بادام دیگری انواع کیفی مختلفی دارد که باید به مغز بادام سوپر، سرتی، لپه و معمولی اشاره کرد. از ویژگی‌ هر کدام از این انواع باید موارد زیر اشاره کرد.

مغز بادام سوپر: این مغز بادام با کیفیت ترین نوع مغز بادام است که شامل مغز بادام زرین و مغز بادام معمولی می‌باشد. مغز این بادام سوپر صاف و کشیده است و هیچ گونه چروکی ندارد.

مغز بادام سرتی: مانند مغز بادام سوپر، مغزی است بدون شکستگی و خوردگی اما مغز بادام سرتی یک درجه پایین‌تر از درجه‌‌ی کیفی مغز بادام سوپر می‌باشد.

مغز بادام لپه: این بادام از ضایعات مغز بادام سرتی است. لپه درجه یک که درصد شکستگی آن پایین است و لپه معمولی که درصد شکستگی آن بالا است.

مغز بادام معمولی: این نوع مغز بادام نیز مخلوط و ترکیبی از همه‌ی درجه‌‌های کیفی فوق از سوپر، سرتی، لپه و دوقلو است.

در این مرکز خرید بهترین مغز بادام منقا را با کیفیت اصلی می‌توانید به صورت عمده و با قیمت مناسب می‌توانید خرید نمایید.

 

خرید عمده‌ی مغز بادام منقا