مرکز فروش بادام تلخ با قیمت مناسب

بادام درختی به دو دسته‌ی کلی به بادام‌های شیرین و تلخ تقسیم می‌شوند. بادام تلخ بادامی است با ویژگی‌ها و کاربردهای مختص به خود که در ادامه به آن می‌پردازیم. بادامیران مرکز فروش بادام تلخ با قیمت مناسب و کیفیت ارگانیک است.

خرید اینترنتی بادام تلخ

بادام تلخ گونه‌ای از بادام‌های درختی است که در ظاهر بسیار شبیه بادام‌های درختی شیرین است اما تفاوت مهمی که این بادام با بادام‌های شیرین دارد در سم خطرناکی است که در این بادام وجود دارد. بادام تلخ حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شده و بسیار خطرناک و کشنده باشد به طوری که مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است می‌تواند منجر به مسمومیت جدی گردد. بنابراین میزان مصرف بادام تلخ را یک عدد در میان بادام‌های شیرین باشد. باید گفت طبع بادام تلخ نیز گرم و خشک است.

با توجه به وجود سم در این نوع بادام بیشتر کاربرد بادام تلخ در تهیه‌ی اقلام بهداشتی می‌باشد. از روغن بادام تلخ در تولید صابون، نرم کننده و لوسیون های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بادام تلخ با کیفیت بالا را می‌توانید به صورت اینترنتی از مرکز فروش پیش‌رو خرید نمایید.

خرید اینترنتی بادام تلخ

فروش عمده‌ی بادام تلخ

روغن بادام تلخ فواید متنوعی برای سلامتی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

درمان عفونت گوش: روغن بادام تلخ باعث نرم شدن مایع درون گوش می‌شود و گرفتگی گوش را از بین می‌برد. می‌توانید یک قاشق غذاخوری از روغن بادام تلخ را درون کمی آب داغ بریزید و آن را درون گوش خود مانند قطره بچکانید.

تسکین درد اعصاب: ماده سمی‌ای که در روغن بادام تلخ جود دارد باعث تسکین درد اعصاب می‌شود و آن‌ها را نسبت به درد، بی حس می‌کند. برای این کار مقداری از روغن را روی ناحیه‌ی درد که عموماً شقیقه‌ها و پیشانی هستند ماساژ دهید.

درمان سیاهی دور چشم: یک تا دو قطره از روغن بادام تلخ را در ناحیه اطراف چشم در هنگام خواب ماساژ دهید.

درمان عفونت‌های پوستی:‌ برای درمان عفونت مخصوصاً عفونت‌های ناحیه‌ی پا می‌توانید روغن بادام تلخ را با آب مخلوط کرده و آن را روی آن ناحیه از پوست ماساژ دهید.

برای تهیه‌ی روغن بادام تلخ می‌توانید، مغز بادام تلخ به صورت عمده از این فروشگاه اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش عمده‌ی بادام تلخ

ماسک بادام تلخ

از بادام تلخ ماسک‌های متنوعی نیز تهیه می‌گردد که شما نیز می‌توانید در خانه آن را با صرف زمان و هزینه‌ی کم تهیه نمایید.

ماسک روغن بادام تلخ و عسل:

یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ به همراه دو قاشق غذاخوری عسل را با هم ترکیب کنید و تا وقتی یکدست شود هم بزنید و آن را روی صورت بمالید و ماساژ دهید. ماسک باید تمام صورت به جز منافذ پوست یعنی چشم‌ها، دهان و بینی را بپوشاند. بعد از گذشت نیم ساعت می‌توانید صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید و خشک کنید. انجام دادن این روند بصورت دو بار در هفته باعث بهبود و تقویت عملکرد سلول­‌های پوست می­‌شود و از پیری زودرس پوست جلوگیری می­‌کند.

ماسک بادام تلخ