مرکز فروش اینترنتی بادام ربیع

بادام‌های درختی انواع مختلفی دارند. یکی از آن‌ها بادام ربیع است. این بادام از خانواده‌ی بادام‌های سنگی است. برای آشنایی بیشتر با این بادام در این مطلب همراه ما باشید. فروشگاه بادامیران مرکز فروش اینترنتی بادام ربیع می‌باشد که امکان خرید آنلاین و آسان در آن فراهم است.

مرکز فروش بادام ربیع

ابتدا بهتر است در مورد بادام‌های گونه‌ی درختی بیشتر بدانیم.

درخت بادام درختی

بادام درختی از درختان بومی ایران می‌باشد. این درخت برگریز است و ارتفاع آن به ۴ تا ۱۰ متر و قطر یک تنه آن تا ۳۰ سانتی متر می‌رسد. در مورد میوه‌ی آن باید گفت دارای پوشش بیرونی و گوشتی، مانند آلو و گیلاس است که در یک پوشش سخت ضخیم، چرمی و سبز خاکستری که بدنه نامیده می‌شود قرار می‌گیرد. در داخل بدنه پوسته‌ای مشبک، سخت و چوبی قرار دارد. درون پوسته، بذر خوراکی قرار دارد که معمولاً مغز بادام خوانده می‌شود. به طور‌کلی تنها یک دانه در این‌جا وجود دارد ولی گاهی اوقات دو دانه نیز در آن موجود است. بعد از رسیدن میوه، پوست آن شکاف می‌خورد و از پوسته سخت آن جدا می‌شود و درنهایت میوه از درخت به زمین می‌افتد.

بادام ربیع

همانطور که اشاره شد بادام ربیع از خانواده‌ی بادام سنگی است. از مهم‌ترین ویژگی‌ها در مورد بادام سنگی این است که پوسته‌ای سفت و سخت است تا جایی که برای شکسته‌شدن نیاز به ابزار مناسبی دارد. بادام ربیع نیز به دلیل اینکه یکی از انواع این بادام است همین ویژگی‌ پوسته‌ی سخت را دارد و علاوه بر این مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. ظاهر بادام ربیع شبیه تخم مرغ و بیضی شکل است.

بادامیران بورس انواع بادام درختی است که سال‌ها در زمینه‌ی خرید و فروش این بادام فعالیت دارد و یک مرکز با تجربه در زمینه‌ی عرضه‌ی بادام درختی است.

مرکز فروش بادام ربیع

فروش عمده‌ی بادام ربیع

درخت این بادام یک درخت بومی است و آب و هوای مناسب نیز به کشت و تولید با کیفیت این بادام کمک می‌کند. استا‌ن‌های تولید کننده‌ی بادام درختی در ایران استان‌هایی نظیر استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان می‌باشند.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از بادام‌ایران در این است که انواع بادام درختی را با حذف از تولید کننده مستقیم به دست خریدار می‌رساند و در نتیجه محصول از کیفیت مطمئن‌تر و قیمت مناسب‌تری برخوردار است. در این مرکز خرید بادام ربیع به صورت عمده با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

ارزش غذایی بادام درختی

ارزش غذایی بادام درختی

ارزش غذایی بادام بسیار بالا است و مهم‌ترین نیازهای غذایی بدن را تامین می‌کند. از خواص  این بادام می‌توان به ترتیب به  فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث اشاره کرد.

از فواید بادام برای سلامتی باید به حفظ سلامت قلب، حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بروز آلزایمر، حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان، حفظ سلامت پوست و مو و پیشگیری یا بهبود آسیب‌های پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات، تنظیم فشارخون، افزایش میزان انرژی، جلوگیری از یبوست،‌ کمک به کاهش وزن و… اشاره کرد.

ارزش غذایی بادام درختی