خرید و فروش عمده‌ی بادام منقا تازه

یکی از انواع بادام‌های درختی محبوب در بازار بادام منقا می‌باشد. بادام منقا دارای ویژگی‌هایی است که آن را به بادام محبوبی در بازار تبدیل کرده‌است. در این مقاله به معرفی بادام منقا پرداخته و با خواص آن آشنا خواهیم شد. از بادام‌ایران که بورس انواع بادام درختی ایرانی است خرید و فروش عمده‌ی بادام منقا صورت می‌گیرد.

بادام منقا چه نوع بادامی است؟

بادام منقا همانطور که گفته‌شد از دسته‌ی بادام‌های درختی است. از مهم‌ترین ویژگی‌های بادام منقا باید به پوست آن اشاره کرد. پوست این بادام بسیار نازک است و با فشار دست شکسته می‌شود و طبیعتاً دسترسی به مغز این بادام بسیار آسان است. این موضوع یکی از دلایل محبوبیت این بادام است. طعم و مزه‌ی این بادام نیز  شیرین و خوشمزه است. رنگ بادام منقا نیز، قهوه‌ای روشن است.

ارزش غذایی بادام بسیار بالا است و مهم‌ترین نیازهای غذایی بدن را تامین می‌کند. از خواص  این بادام می‌توان به ترتیب به  فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث اشاره کرد.

بادام منقا چه نوع بادامی است؟

فروش انواع بادام‌ منقا

بادام منقا در مرکز فروش بادام‌ایران به دو صورت با مغز و با پوست عرضه و به فروش می‌رسد. در مورد عرضه‌ی به صورت مغز این بادام باید گفت که به دو صورت عمده‌ و جرئی انجام می‌پذیرد.

فروش بادام منقا به صورت عمده برای مصارف بیشتر است و برای مصارف کمتر می‌توان از بادام‌های بسته‌بندی شده‌ی این مرکز استفاده کرد.

مغز بادام بسته‌بندی شده‌ی بادام ایران

مغز انواع بادام‌های درختی از جمله بادام منقا در این مرکز در بسته‌بندی‌هایی شکیل و بهداشتی عرضه می‌شود. این بسته‌بندی‌ها علاوه بر اینکه ظاهر مناسبی دارند به صورت یک عایق عمل کرده و از بروز هر گونه عوامل فساد به درون مغز بادام‌ها جلوگیری می‌کند. از این بادام‌ها برای استفاده به عنوان سوغاتی نیز می‌توان استفاده کرد.

فروش انواع بادام‌ منقا

فروشگاه اینترنتی بادام منقا

برای اطمینان از صحت و سلامت بادام‌ها می‌توان آن‌ها را چشید و از نظر ظاهری بررسی کرد. بادام‌ها به طور کلی باید ترد باشند و طعم خوب و خوشمزه‌ای داشته‌باشند. در غیر این صورت نشان‌ از کهنگی بادام است. علاوه بر این یک مشت بادام به لحاظ ظاهری باید یکدست و همگون باشد. بادام با کیفیت باید خالی از کپک زدگی و سوراخ باشد.

در زمان خرید از یک فروشگاه اینترنتی بررسی این موارد سخت است بنابراین بهترین راه خرید بادام به صورت اینترنتی سفارش از یک فروشگاه اینترنتی با تجربه در زمینه‌ی بادام‌های درختی است که بادام‌ایران با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فروش و توزیع بادام درختی می‌تواند از بهترین گزینه‌ها باشد.

فروشگاه اینترنتی بادام منقا

انواع مزه‌های مغز بادام

بادام پوست کاغذی خام: بادام پوست کاغذی خام هیچ افزودنی‌ای ندارد و تفت داده شده نیست. بلکه به صورت خام و ارگانیگ عرضه می‌شود.

بادام پوست کاغذی شور: بادام کاغذی خام را در طی فرایندی نمکین می‌کنند. خیلی از افراد بادام‌های طعم‌دار و مزه دار را بیشتر از بادام خام و ساده دوست‌دارند.

باید به این نکته اشاره کرد اگر مصرف نمک برایتان مضر است می‌توانید از بادام کاغذی خام استفاده کنید یا حتی از همین بادام که پوست آن نمکین شده‌است ولی باید مراقب باشید که نمک از از اطراف پوسته‌ها به خود بادام نفوذ نکرده‌باشد. چرا که این بادام‌ها مثل پسته‌های خندان نیمه باز هستند.

انواع مزه‌های مغز بادام