فروش عمده‌ی بادام مامایی درجه یک

بادام‌ها انواع مختلفی دارد. در دسته‌ی بادام‌های درختی، یکی از انواع بادام‌هایی که وجود دارد بادام مامایی است. در این مقاله به آشنایی با این نوع بادام می‌پردازیم. بادام‌ایران با فروش عمده‌ی بادام مامایی درجه یک همواره در خدمت مشتریان گرامی است.

فواید بادام مامایی

بع طور کلی بادام‌ها و همچنین بادام‌های درختی سرشار از عناصر و مواد مفیدی هستند که بسیار مفید و مغذی است. از این عناصر می‌توان به ویتامین‌ها، چربی سالم، کلسیم، منیزیم، نیاسین و… اشاره کرد.

این بادام مخصوصاً برای پیشگیری‌ از پاره‌‌ای بیماری‌ها مفید است. برای مثال بادام دارای نیاسین است و این ماده کمک می‌کند که حافظه تقویت شود و بدین ترتیب از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری شود. از دیگر فواید پوکی استخوان یکی از بیماری‌های شایع در بین افراد است. بادام دارای کلسیم فراوان است و مصرف آن علاوه بر تقویت سیستم ایمنی باعث پیشگیری از پوکی‌های استخوان می‌شود. علاوه بر این مصرف آن برای کودکان که استخوانشان در حال شکل‌گیری است توصیه می‌شود. این موضوع برای کودکانی که در دوران جنینی به سر می‌برند نیز صدق می‌کند بنابراین به مادران باردار مصرف این ماده توصیه می‌شود. از دیگر فواید مصرف بادام نیز تقویت هورمون‌های مردانه است. همچنین بادام تاثیر بسزایی بر سلامت پوست و مو دارد.

فواید بادام مامایی

خربد بادام مامایی از تولید کننده

کشور ما ایران به دلیل ویژگی‌های آب و هوایی مطلوب، یکی از کشورهایی است که انواع بادام در نقاط مختلف آن کشت می‌شود و کیفیت بالایی نیز دارد. یکی از استان‌هایی که بادام مامایی را کشت و تولید می‌کند استان چهار محال و بختیاری است. تولیدات این استان علاوه بر تأمین مصرف داخل به کشور های خارجی نیز صادر می‌گردد. یکی از ویژگی‌های خرید از بادام ایران در این است که محصول از خود باغدار و کشاورز خریداری می‌شود و این حذف واسطه به اطمینان در مورد کیفیت بادام کمک می‌کند و از طرف دیگر روی قیمت بادام موثر است چرا که بادام مامایی در یازار کمی گران‌تر از سایر بادام‌ها است. بادام مامایی در این سایت به دو صورت به فروش می‌رسد. بدین صورت که علاوه بر فروش عمده، در بسته‌بندی‌های بهداشتی و شیک به صورت جزئی نیز به فروش می‌رسد و مناسب برای انواع مصرف و حتی ارسال به عنوان سوغاتی است.

خرید بادام مامایی از تولید کننده

خرید اینترنتی بادام مامایی

بادام‌ها به دلیل خواص فوق‌العاده‌ای که دارند در موارد مختلف کاربرد فراوان دارند.

بادام و آجیل: بادام‌ها را از جمله بادام مامایی را می‌توان هم به صورت جداگانه هم به عنوان یک میان وعده‌ی عالی و هم به صورت مخلوط شده با آجیل مورد استفاده قرار داد.

بادام و آشپزی: برای مصارف آشپزی چه در خانه و چه مراکز تهیه‌‌ی غذا یا حتی شیرینی پزی استفاده از خلال و پرک بادام یکی از کاربردهای دیگر بادام است.

روغن بادام: از بادام‌ها روغن‌هایی تهیه می‌شود که بسیار در موارد آرایشی و بهداشتی پوست و مو موثر است. اگر به فکر خرید عمده‌ی بادام هستید می‌توانید روغن بادام نیز از آن تهیه کنید که یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین فرآورده‌های آن است

شیر بادام: خیلی از افراد به دلیل حساسیت به لاکتوز در شیر از مصرف آن پرهیز می‌کنند. برای جایگزینی این مسئله شیر بادام یکی از بهترین گزینه‌هاست که کلسیم مورد نیاز را تأمین می‌کند.

خرید اینترنتی بادام مامایی