خرید و فرش عمده‌ی بادام پوست کاغذی

بادام‌ها از دسته‌ی مغزهایی هستند که در نوع خود دارای دسته‌بندی‌های متفاوتی می‌باشند. بادام پوست کاغذی یکی از انواع این مغزهاست. در این مطلب به آشنایی با بادام پوست کاغذی می‌پردازیم. باید اشاره کرد که در بادام ایران، خرید و فروش عمده‌ی بادام پوست کاغذی براحتی و با اطمینان مقدور است.

فروش اینترنتی بادام پوست کاغذی

در میان بازاریان به بادام کاغذی یا پوست کاغذی، بادام منقا نیز می‌گویند. دلیل اینکه این بادام در میان مصرف کنندگان به بادام کاغذی یا پوست کاغذی معروف شده‌است نوع پوسته‌‌اش است. پوست بادام کاغذی آنقدر نازک است که با فشار کوچکی شکسته می‌شود و نیاز به ابزار دیگری نیست. این بادام را شاید بتوان نقطه مقابل بادام سنگی دانست که پوسته‌ای بسیار سفت و سخت دارد و به همین دلیل به بادام سنگی معروف شده‌است.
ازویزگی مناطقی که در آن نهال بادام کاغذی یا منقا کشت می‌شود باید به سردسیر، نیمه سردسیر و کوهستانی بودن آن اشاره کرد که آن را برای کشت این بادام مناسب می‌کند. نهال بادام منقا دیرگل است. برخی باغداران تا رسیدن کامل و جدا شدن پوسته‌ی سبز از پوسته‌ی قهوه‌ای صبر می‌کنند و بعضی هم نه و برداشت را آغاز می‌کنند. باید گفت که منشأ اصلی نهال بادام منقا در مناطق آسیای غربی است. تولید بادام کاغذی در ایران رونق خوبی دارد. ایران یکی از کشورهایی است که دارای انواع بادام از نوع خوب و مرغوب است. بادام ایران این بادام‌های ایرانی مرغوب را به صورت اینترنتی و آسان به فروش خریداران می‌رساند. بادام کاغذی به دلیل دسترسی راحت به مغز آن یکی از محبوب‌ترین بادام‌ها در بازار است. مغز بادام کاغذی همچون سایر بادام‌ها در انواع مختلف بو داده، شور یا ساده و خام ارائه می‌شود.

فروش اینترنتی بادام پوست کاغذی

فواید بادام کاغذی

بادام‌ها انواع مختلفی دارند. یکی از آن‌ها نوع درختی است که بادام کاغذی یا منقا از دسته‌ی بادام درختی می‌باشد و نهال آن مورد کشت قرار می‌گیرد.
بادام حاوی  موادی مانند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین و فیبر اشاره کرد. در تحقیقات به عمل آمده در  ۱۰۰ گرم  بادام یک هشتم از نیازهای روزانه‌ پروتئینی افراد یافت شده است. به همبن دلیل قراردادن آن در رژیم غذایی روزانه به همه‌ی افراد مخصوصاً کودکان توصیه می‌شود چرا که کودکان بیشترین علاقه را به خوردن تنقلات دارند و استفاده از بادام می‌تواند جایگزین خوبی برای تنقلات مضر باشد.
از دیگر فواید بادام تاثیر در بیماری‌ها یا مشکلات جسمی است. بادام با ویتامین ای که دارد برای پوست‌هایی که شادابی خود را از دست داده‌اند مفید است و طراوت و تازگی را به آنان می‌بخشد. همچنین بادام در درمان مشکلات یبوست، زخم روده و اسهال موثر است. برای دردهای کبدی نیز بادام می‌تواند عنصر مفیدی می‌باشد.
همچنین بادام از بیماری‌های مختلفی مثل سرطان، بیماری‌های قلب یا مغز مثل بیماری آلزایمر پیشگیری می‌کند.
از فرآورده‌های مغز بادام باید به روغن بادام که بسیار در سلامت پوست و مو موثر است، اشاره کرد. دیگر فرآورد‌ه‌های بادام از قبیل شیر بادام، خلال بادام، آرد بادام است.
از بادام در موارد آرایشی و بهداشتی مثل صابون، شامپو، انواع کرم‌های دست و صورت و… استفاده می‌گردد.

فواید بادام درختی