فروش عمده و جزئی بادام ربیع با کیفیت

بادام‌های ایرانی از بهترین بادام‌های درختی هستند که هم در بازار داخلی و هم در بازار تجارت جهانی ارزش و اعتبار بالایی دارند. یکی از این بادام‌ها بادام ربیع است که در این مقاله به آن می‌پردازیم. در بادام ایران که مرکز با سابقه‌ی خرید و فروش انواع بادام است، فروش عمده و جزئی بادام ربیع با کیفیت انجام می‌پذیرد.

خرید عمده‌ی بادام ربیع

بادام ربیع یکی از بادام‌های درختی است که طعم خوب و خوشمزه‌ای دارد. ظاهر این بادام به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. پوسته‌‌ی آن نیز پوسته‌ای چوبی و سخت است. مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. شکستن پوسته‌ی بادام ربیع آسان نیست و باید با ابزار مناسبی انجام پذیرد. جالب است بدانید که بادام ربیع یکی از انواع بادام سنگی است. بادام سنگی یکی از انواع بادام‌های درختی است که خود دسته‌بندی‌های مختلفی  دارد که یکی از آ‌ن‌ها بادام ربیع است.

در بادام‌ایران انواع بادام درختی از جمله بادام ربیع به فروش می‌رسد. شما می‌توانید بادام ربیع را به صورت عمده با جزئی به صورت بسته‌بندی و شکیل خریداری نموده و از کیفیت این محصول لذت ببرید.

خرید عمده‌ی بادام ربیع

قیمت بادام ربیع

برای اینکه از کیفیت بادام‌‌ها از جمله بادام ربیع آگاه شود می‌توانید از دو روش چشیدن و بررسی چشمی بهره ببرید.

چشیدن بادام: مغز بادام باکیفیت، خوب، مرغوب، حجیم و ترد است. بادامی که کیفیت مناسبی ندارد مزه‌ای شبیه مزه‌‌ی خاک دارد یا اینکه بی مزه‌ است.

بررسی چشمی: بادام‌ها هر کدام مشخصات ظاهری‌ای دارند که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. بادام مرغوب و خوب، یکدست و یک شکل است. بادام های تاج‌دار معمولاً از کیفیت بهتری دارند. در مقابل اگر مغز بادام ظاهر ناخوشایندی داشته‌باشد و در واقع خشک و چلوده و چروکیده باشد از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

در هر صورت بهتر است از فروشگاه‌های عرضه‌کننده‌ی بادامی خرید نمایید که سابقه‌ی طولانی‌ای در این زمینه دارند و مطمئن می‌باشند.

برای اطلاع از قیمت بادام ربیع با ما تماس بگیرید.

قیمت بادام ربیع

 فرآورده‌های بادام

بادام‌ها فرآورده‌های متنوعی دارند که در مصارف مختلف می‌توان از آن بهره برد. این فرآورده‌ها عبارتند از :

روغن بادام

روغن بادام یکی از اولین و مهم‌ترین و با ارزش‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است. روغن بادام یکی از مهم‌ترین روغن‌ها در درمان مشکلات جسمی و بهبود مسائل زیبایی یا در واقع پوست و مو است.

خلال و پرک بادام

خلال بادام و پرک بادام یکی از خوشمزه‌ترین فرآورده‌های بادام است که در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد بسیاری دارد.

شیر بادام

شیر بادام یکی از بهترین جایگزین‌ها برای استفاده از شیر معمولی است چرا که بعضی افراد به علت مشکل گوارشی امکان استفاده از شیر را ندارند. شیر بادام در منزل هم براحتی قابل تهیه است.

ماسک بادام

با توجه به خواص و ترکیبات بادام، این ماده برای سلامت پوست بسیار مفید است. همانطور که حتماً تا به کنون دیده‌اید از عصاره‌ی بادام در تولید انواع کرم‌ها نیز استفاده می‌شود. از ترکیب پودر بادام و موادی مثل شیر یا شکر یا جو دوسر و… ماسک‌های متنوعی با کارکرد‌های متنوعی می‌توان تهیه کرد.

 فرآورده‌های بادام