فروش عمده و جزئی بادام سنگی

بادام‌ها انواع مختلفی دارند یکی از آن‌ها بادام سنگی است. بادام سنگی یکی از خوش‌مزه‌ترین انواع بادام است که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم. در این مرکز بادام سنگی به صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسد.

خرید بادام سنگی

بادام سنگی یکی از انواع بادام درختی است که ایران یکی از معروف‌ترین تولید کنندگان بادام درختی است. بادام درختی‌ها انواع مختلفی دارند که به لحاظ ظاهری ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را از هم متفاوت می‌کند.

بادام سنگی مشخصات ظاهری‌ای دارند که به ما کمک می‌کند که آن را از سایر انواع بادام درختی تشخیص بدهیم. بادام سنگی یکی از گونه‌های بادام درختی می‌باشد. درباره‌ی مشخصات ظاهری این بادام باید گفت، این بادام پوسته‌ای سفت و سخت دارد تا جایی که برای شکسته‌شدن نیاز به ابزار مناسبی می‌باشد. مغز آن نیز ترد و خوشمزه است. خود بادام سنگی انواع مختلفی دارد که عبارتند از بادام سنگی سهند، شمشیری و ربیع.

برای خرید بادام سنگی درجه یک و مرغوب با ما تماس بگیرید.

خرید بادام سنگی

 انواع عرضه‌ی بادام سنگی

بادام سنگی همچون سایر بادام‌ها هم با پوست و هم با مغز عرضه می‌شود. در هر دو صورت از فروشگاه پیش رو این بادام را هم به صورت جزئی و هم عمده خریداری کنید.

عرضه‌ی فله یکی از صورت‌های رایج عرضه‌ی محصولاتی همچون بادام است. به لحاظ اقتصادی خرید به صورت فله برای کسانی که بادام با حجم زیاد نیاز دارند مفید و مقرون به صرفه است.

عرضه‌ی بسته‌بندی:‌ خرید بادام به صورت جزئی در بسته‌بندی‌های شکیل داده می‌شود. از فواید بادام‌های بسته‌بندی خرید محصولی با بسته‌بندی شیک، بهداشتی، با درج تاریخ‌های تولید و انقضا و سایر علائم بهداشتی است. همچنین می‌توانید با خرید بادام بسته‌بندی شده از این محصولات به عنوان سوغاتی یا حتی هدیه استفاده کنید.

برای تشخیص مرغوبیت بادام سنگی بهترین راه چشیدن آن است. مغز بادام سنگی خوب و مرغوب، حجیم بوده و طعم خوبی دارد. اگر اینترنتی نیز خرید می‌کنید سعی کنید از فروشگاه‌های معتبر مثل بادام‌ایران که سابقه‌ی طولانی در عرضه‌ی بادام دارند، خرید کنید. بادام بی کیفیت می‌تواند مزه‌ای شبیه مزه‌‌ی خاک داشته‌باشد یا اینکه بی مزه‌ باشند. به لحاظ ظاهری نیز بادام مرغوب و خوب یکدست  و یک شکل است. از نشانه‌های ظاهری دیگر می‌توان گفت بادام های تاج دار معمولاً از کیفیت خوبی بهره مندند. همچنین از دیگر نشانه‌ها در مغز بادام است، اگر مغز بادام، خشک و چلوده و چروکیده باشد کیفیت خوبی ندارد.

 انواع عرضه‌ی بادام سنگی

 

خواص بادام سنگی

بادام سنگی یکی از بهترین میان وعده‌هاست. بادام سنگی به دلایل وجود املاح و خواص فراوانی ا زجمله فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث که دارد منبع مهم تغذیه‌ای به کار می‌رود.

از خواص بادام سنگی برای سلامتی به مواردی مانند؛ حفظ سلامت قلب، حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بروز آلزایمر، حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان، حفظ سلامت پوست و مو و پیشگیری یا بهبود آسیب‌های پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات، تنظیم فشارخون، افزایش میزان انرژی، جلوگیری از یبوست،‌ کمک به کاهش وزن و… می‌توان اشاره کرد.

خواص بادام سنگی