قیمت بادام ربیع مرغوب در بازار

شاید به نظر برسد که بادام‌ درختی به خاطر شباهت‌ در مزه یک نوع دارد. اما در واقع بادام‌های درختی به دلیل تفاوت در ویژگی‌ها به انواع مختلف دسته‌بندی می‌شود. یکی از این انواع بادام ربیع است که در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. برای اینکه از قیمت بادام ربیع مرغوب در بازار مطلع شوید با مرکز خرید اینترنتی بادام ایران تماس حاصل فرمایید.

خرید بادام ربیع عمده

بادام ربیع به عنوان یک نوع بادام درختی ویژگی‌هایی دارد که با مشاهده‌ی آن می‌توان آن را تشخیص داد. پوسته‌‌ی این بادام پوسته‌ای چوبی و سخت است. بادام ربیع از خانواده‌ی بادام سنگی است. بادام‌های سنگی نیز پوسته‌ای سفت و سخت دارند که براحتی شکسته‌ نمی‌شوند. بادام سنگی به دلیل تنوع در ویژگی‌ به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود که از آن می‌توان به بادام‌های سهند و شمشیری و ربیع اشاره کرد.

در مورد مغز بادام ربیع نیز باید گفت مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد.

انواع بادام درختی از جمله بادام ربیع را می‌توانید از این مرکز خرید نمایید. از این مرکز، بادام ربیع را می‌توانید به صورت عمده خریداری نمایید. علاوه بر خرید بادام عمده آن را به صورت جزئی و بسته‌بندی نیز می‌توانید خرید نمایید.

خرید بادام ربیع عمده

فروش بادام ربیع با کیفیت

بادام درختی و در این جا بادام ربیع علاوه بر استفاده در خشکبار در امور مختلفی نیز کاربرد دارد.

از بادام درختی روغن بادام تهیه می‌شود که یکی از مهم‌ترین روغن‌هایی است که خواص آرایشی بهداشتی دارد. این روغن خواص متنوعی برای سلامتی دارد و برای ماساژ بدن نیز مفید است.

از کاربردهای دیگر بادام ربیع نیز باید به استفاده از خلال و پرک بادام در طبخ غذاهای مختلف، دسر، شیرینی و کیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای اینکه برای مصارف ذکر شده از بادام ربیع با کیفیت بهره مند شوید با مرکز فروش اینترنتی پیش‌رو که بورس انواع بادام درختی ایرانی می‌توانید بادام ربیع با کیفیت را با قیمت مناسب خرید نمایید.

فروش بادام ربیع با کیفیت

فواید بادام درختی

بادام‌های درختی و از جمله‌ی آن بادام ربیع سرشار از مواد مغذی است. بادام درختی منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم، تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث  می‌باشد. بنابراین شاید بتوان گفت این مغز در مقایسه با سایر اجزای تشکیل دهنده مخلوط آجیل، بالاترین مواد مغذی را دارد.

از فواید بادام درختی برای سلامت پوست باید به موارد زیر اشاره کرد:

منبع ویتامین E: یکی از مهم‌ترین نیاز‌های پوست صورت تامین این ویتامین است. وبتامینE منجر به مرطوب سازی پوست نیز می‌شود.

کاهش چین و چروک پوست: بادام دارای آنتی اکسیدان‌های مختلف است و این موضوع می‌تواند از بادام برای کاهش چین و چروک کمک کند.

پاکسازی سموم بدن: بادام سرشار آنتی اکسیدان‌ است که بطور موثری سموم و رادیکال‌های آزاد را پاکسازی می‌کند.

کاهش تیرگی چشم: از فواید دیگر بادام رفع سیاهی اطراف چشم است که دغدغه‌ی خیلی از افراد است. خواص بادام تاثیر زیادی در رفع این سیاهی‌ها دارد.

فواید بادام درختی