ارسال اینترنتی انواع بادام درختی

بادام درختی از جمله مغزهای پرطرفدار و فوق العاده مغزی است. حتماً تاکنون با روغن بادام نیز مواجه شده‌اید. بادام یکی از مغزهایی است که از آن می‌توان روغن بسیار مفیدی نیز تهیه کرد. با توجه به نوع بادام تلخ یا شیرین، دو نوع روغن بادام نیز تهیه می‌شود که در مطلب زیر به خواص هریک از انواع این روغن‌ها برای مو و ناخن می‌پردازیم.

فروشگاه بادام ایران، امکان ارسال اینترنتی انواع بادام درختی را فراهم کرده‌است.

خواص خرید روغن بادام تلخ و شیرین برای مو

کنترل ریزش مو با روغن بادام تلخ

ریزش مو یکی از معضلاتی است که عموماً هم آقایان با آن درگیر هستند. توصیه می‌شود برای اینکه ریزش مو را کنترل کنید از خواص روغن بادام تلخ بهره‌مند شوید. روش مصرف این‌گونه است که چند قطره از این روغن را روی پوست سر ریخته و سپس آن را ماساژ دهید تا روغن اثر خود را بگذارد.

بهبود موهای آسیب‌دیده با روغن بادام تلخ

انواع رنگ گذاری بر موها،‌ آلودگی و… می‌تواند بر کیفیت مو تاثیر بگذارد و موها را شکننده و آسیب‌پذیر کند. بنابراین نیاز است که این موها تقویت شوند و یکی از بهترین راه‌ها استفاده از روغن‌ها و مخصوصاً روغن بادام تلخ است. همچینن این روغن باعث می‌شود علاوه بر ترمیم، موها درخشان و شفاف شوند.

بهبود رشد مژه و ریش و سبیل با روغن بادام تلخ

مژه‌ها، ریش و سبیل از موارد زیبایی ظاهری افراد هستند. با این حال عده‌ای از کم پشتی این موارد رنج می‌برند. توصیه می‌شود که برای تقویت این موارد از روغن بادام تلخ استفاده کنید زیرا این بادام خواصی دارد که در بهبود این امر کمک کننده است.

درمان شوره سر با روغن بادام شیرین

شوره‌ی سر یکی از مشکلات مربوط به موهاست و علاوه بر تاثیر بر آسیب مو، ظاهر ناخوشایندی نیز دارد. روغن بادام شیرین با خاصیت مرطوب‌سازی‌ای که دارد در از بین بردن سلول‌های مرده موثر عمل می‌کند و شوره‌ی سر را درمان می‌کند. بهتر است روغن بادام شیرین را به صورت گرم با روغن زیتون مخلوط کرده و مثل شامپو استفاده کنید. بعد از گذشت 1 ساعت آن را با شامپوی معمولی، مجدداً بشویید و آبکشی نمایید.

 

خواص روغن بادام تلخ و شیرین برای مو

خواص خرید روغن بادام تلخ و شیرین برای ناخن

مقاوم‌سازی ناخن با روغن بادام شیرین

اگر خانم باشید حتماً برای شما پیش آمده است که بخواهید ناخن‌هایتان را بلند کنید اما با شکستن زود هنگام آن‌ها مواجه شده‌اید. روغن بادام شیرین کمک می‌کند هم ناخن‌هایتان در برابر شکستن و هم از عفونت های قارچی محافظت شود. علاوه بر این‌ها رشد سالمی نیز داشته‌باشد.

 

مقام سازی ناخن با روغن بادام تلخ

یکی از مشکلات ناخن‌ها، خشکی ناخن است. روغن بادام تلخ خواصی دارد که می‌تواند برای درمان خشکی ناخن‌ها موثر باشد. حتی اگر ناخن‌های سالمی نیز دارید از این رووغن استفاده کنید چرا که برای تقویت ناخن‌ها مفید است. همچنین برای درمان پوسته پوسته شدن و چین و چروک نیز بسیار گزینه‌ی مناسبی است.

خواص روغن بادام تلخ و شیرین برای ناخن

نکات قابل توجه در استفاده از روغن بادام تلخ و شیرین

ممکن است شما به روغن بادام حساسیت داشته باشید، اگر به آجیل حساسیت دارید احتمالًا به روغن‌های بادام نیز واکنش نشان خواهید داد. اگر هم دقیقاً نمی‌دانید، می‌توانید مقداری به روغن بادام را بر روی قسمتی از پوست امتحان کرده و بعد از گذشت حدود یک روز اگر علامتی مشاهده نکردید، مصرف را شروع کنید.

ضمناً روغن بادام شیرین ممکن است با برخی از پمادهای پوستی تداخل دارویی داشته باشد بنابراین با پزشک مشورت کنید.

در مورد بادام تلخ نیز باید گفت چون سمی است فقط و فقط به صورت خارجی و موضعی استعمال شود.

نکات احتیاطی در مصرف روغن بادام تلخ و شیرین