فروش بادام مامایی به صورت عمده

در این مقاله بررسی گونه‌ای از بادام‌های درختی به نام بادام مامایی می‌پردازیم که یکی از بادام‌های مهم در میان بادام درختی است. این بادام ویژگی‌ها و مشخصاتی دارد که در این مطلب به مرور آن پرداخته می‌شود. همچنین باید اشاره کرد از مرکز خرید بادامیران فروش بادام مامایی به صورت عمده انجام می‌پذیرد.

خرید و فروش بادام مامایی

همانطور که گفته شد بادام مامایی یکی از بادام‌های مهم درختی است. درباره‌ی درخت بادام مامایی باید گفت که یک درخت بادام سردسیری می‌باشد و خاستگاه آن کردستان است. درخت بادام مامایی در برابر سرما و گرما مقاومت مناسبی دارد. عمر متوسط درخت بادام مامایی بین ۳۵ تا ۴۵ سال است. بادام مامایی در استان‌های مختلفی تولید و کشت می‌شود که عبارتند از: استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان .

اما باید اشاره کرد که بهترین بادام مامایی متعلق به شهرستان سامان است. بادام‌های مامایی این شهر از کیفیت خوبی برخورد دارند.

در بادامیران خریداران بادام مامایی را تقریباً از تولید کننده خریداری می‌کنند چرا که دست واسطه در آن کوتاه است. کشاورزان و باغداران نیز می‌توانند انواع بادام درختی  از جمله بادام مامایی را از طریق این مرکز فروش به دست خریداران در سراسر کشور برسانند.

خرید و فروش بادام مامایی 

خرید بادام مامایی مرغوب

بادام مامایی ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر بادام‌ها متمایز می‌کند. بادام مامایی از نظر ظاهر کشیده و درشت است. از ویژگی‌های دیگر این بادام نیز باید گفت، پوسته‌ی این بادام سفت و سخت است. رنگ بادام مامایی روشن و طلایی‌ است. این بادام چربی فراوان و خواص مغذی‌ای دارد و طعم آن نیز شیرینی دارد. وزن بادام بدون پوست حاصل از درخت مامایی حدود ۳ الی ۴ گرم می‌باشد.

در بادامیران به عنوان بورس انواع بادام درختی انواع بادام‌های تلخ و شیرین از جمله بادام مامایی با قیمتی مناسب به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رسد.

خرید بادام مامایی مرغوب

کاربرد روغن بادام در امور آرایشی و بهداشتی

حتماً تا به حال لوازم بهداشتی‌ای با عصاره‌ی بادام یا روغن بادام را دیده‌اید. روغن بادام یکی از فرآورده‌های مهم بادام درختی است که تاثیر زیادی در سلامت پوست و مو دارد. باید گفت که در تولید کرم‌ ­های آرایشی و بهداشتی، اولویت با روغن بادام شیرین است. چرا که روغن بادام شیرین ساختاری سبک داشته و به‌ راحتی جذب پوست می‌­شود. این روغن باعث احیا، روشنی و آب‌رسانی پوست می‌گردد و روند پیری و ایجاد چروک روی پوست را به تاخیر می‌اندازد. به طور کلی باید به موارد زیر نیز به عنوان تاثیر بادام بر سلامت پوست اشاره کرد:

منبع ویتامین E: یکی از مهم‌ترین نیاز‌های پوست صورت تامین این ویتامین است. وبتامینE منجر به مرطوب سازی پوست نیز می‌شود.

کاهش چین و چروک پوست: بادام دارای آنتی اکسیدان‌های مختلف است و این موضوع می‌تواند از بادام برای کاهش چین و چروک کمک کند.

پاکسازی سموم بدن: بادام سرشار آنتی اکسیدان‌ است که بطور موثری سموم و رادیکال‌های آزاد را پاکسازی می‌کند.

کاهش تیرگی چشم: از فواید دیگر بادام رفع سیاهی اطراف چشم است که دغدغه‌ی خیلی از افراد است. خواص بادام تاثیر زیادی در رفع این سیاهی‌ها دارد.

درمان آکنه و جوش : خواص بادام کمک می‌کند که به مرور آکنه‌ها و جوش‌ها از صورت پاک شوند چرا که بادام خاصیت پاکسازی عمقی صورت را دارد.

کاربرد روغن بادام در امور آرایشی و بهداشتی