مرکز خرید و فروش بهترین بادام مامایی سامان

بادام درختی انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها بادام مامایی است. برای اطلاع از ویژگی‌های بادام مامایی با ما همراه باشید. مجموعه‌‌ی بادام ایران مرکز خرید و فروش بهترین نوع بادا‌م‌ مامایی سامان می‌باشد.

خرید بادام مامایی درجه یک

مشخصات بادام مامایی مرغوب در رنگ، شکل ظاهری، پوسته و طعم آن است. بادام مامایی پوسته‌ای سفت و سخت دارد. از نظر شکل ظاهری، بادام مامایی بادامی کشیده، بلند و معمولاً درشت است. رنگ بادام مامایی زرین است و طعم آن نیز خوشمزه و ترد است.

نکته‌ای که در مورد رنگ بادام مامایی باید یادآور شد این است که گاهی رنگ بادام ربیع شبیه رنگ بادام مامایی می‌باشد.

خرید بادام مامایی درجه یک

عرضه‌ی انواع بادام مامایی سامان

کشور ما به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی محل کشت انواع بادام مامایی با کیفیت‌های مرغوب است. از مهم‌ترین استان‌های فعال در این زمینه می‌توان به استان‌های  استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد. در این میان، شهر سامان در استان چهار محال و بختیاری به دلیل داشتن بادام‌های مامایی بسیار درجه‌یک معروف‌ترین مرکز کشت این محصول است. با توجه به اینکه ایران یکی از صادر کنندگان بادام می‌باشد بادام مامایی یکی از مهم‌ترین گزینه‌های صادراتی آن است.

مزیت خرید بادام مامایی که از بادام ایران عرضه می‌شود در حذف واسطه‌ی آن است و خرید از از تولید کننده‌ انجام می‌شود.

عرضه‌ی انواع بادام مامایی سامان

 

مرکز فروش بادام مامایی

بادام مامایی علاوه بر مصرف در موارد مختلف آجیل و خشکبار می‌تواند فرآورده‌های متنوعی نیز داشته باشد. فرآورده‌های بادام مامایی عبارتند از :

روغن بادام که مصارف مختلفی در موارد درمانی و آرایشی دارد به دو نوع روغن تلخ و شیرین تقسیم می‌شود. البته باید در کاربرد روغن تلخ احتیاط ورزید چرا که خاصیت سمی دارد.

خلال و پرک بادام در موارد آشپزی و شیرینی پزی کاربرد و غالباً نقش تزئینی دارد.

شیر بادام جایگزین مناسبی برای شیر معمولی است.

بادام مامایی در صنایع بهداشتی و تولید صابون کاربرد دارد چرا که این بادام چربی خوبی دارد.

بادام ایران یک مرکز فروش بادام مامایی درحه یک و مرغوب می‌باشد.

مرکز فروش بادام مامایی

فواید بادام مامایی

بادام مامایی همچون سایر بادام درختی‌ها منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم هستند. همچنین بـادام دارای ترکیبات دیگری از جمله تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث نیز می‌باشد. این ترکیبات از مهم‌ترین نیاز‌های روزمره بدن انسان است و همین باعث شده بادام به یکی از بهترین میان‌وعده‌های غذایی برای تامین انرژی و سوخت و ساز بدن تبدیل شود.

از فواید بادام مامایی همچون سایر بادام‌ها می‌توان به حفظ سلامت قلب، مغز،‌ استخوان،‌ پوست و زیبایی و تامین انرژی اشاره کرد.

بادام باعث می‌شود که از گرفتگی عروق جلوگیری شود و به همین سبب احتمال سکته‌های قلبی را کاهش می‌دهد. نیاسین موجود در بادام در پیشگیری از بروز آلزایمر بسیار موثر است. کلسیم موجود در بادام اهمیت زیادی در استحکام استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان دارد. همجنین بادام در تامین ویتامین ای پوست و ترمیم سلول‌های پوستی موثر است. علاوه بر همه‌ی این‌ها بادام یکی از تامین‌ کننده‌های قوی انرژی است و به همین دلیل می‌تواند برای میان وعده در نظر گرفته شود.

فواید بادام مامایی