مرکز فروش بادام مامایی درجه یک شهر سامان

بادام مامایی یکی از انواع بادام درختی است که یکی از با کیفیت‌ترین آن در شهر سامان تولید می‌گردد. بادام مامایی دارای مشخصات، ارزش غذایی و فرآورده‌هایی است که در این مطلب به آن می‌پردازیم. بادام‌ایران مرکز فروش بادام مامایی درجه یک متعلق به شهر سامان است. در ادامه با ما همراه باشید.

خرید عمده‌ی بادام مامایی

بادام مامایی نوعی از بادام درختی است. این بادام به دلیل اینکه دارای تمام ویژگی‌ها و خواص یک بادام را بیشتر از سایر بادام‌ها دارد به نوعی مادر بادام‌ها تلقی شده و به همین دلیل نام آن بادام مامایی می‌باشد.

ویژگی‌های ظاهری بادام

به صورت کلی بادام مامایی بادامی است با پوستی کلفت، محکم و شبیه پوست بادام سنگی سخت و سفت. مغز بادام مامایی به لحاظ ظاهری مغزی کشیده است و معمولاً درشت می‌باشد. طعم و مزه‌ی مغز بادام نیز ترد و خوشمزه‌ است. در مورد رنگ بادام مامایی نیز باید گفت رنگ مغز بادام مامایی معمولاً زرین است.

بادام‌ایران یکی از مراکز خریدی است که می‌توانید بادام مامایی را به صورت عمده با قیمت مناسب خریداری نمایید چرا که این مرکز بادام‌ها را مستقیماً با حذف واسطه از تولید کننده تهیه می‌نماید که این مسئله موجب می‌شود بادامی با کیفیت بهتر و قیمت متناسب‌تر عرضه شود.

خرید عمده‌ی بادام مامایی 

فروش اینترنتی بادام مامایی

بادام‌ها علاوه بر اینکه در مصارف خوراکی کاربرد دارد در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین فرآورده‌های بادام درختی را موارد زیر باید دانست.

روغن بادام

اولین و مهم‌ترین فرآورده‌ی بادام مامایی روغن آن است. این فرآورده از با ارزش‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است چرا که ماده‌ای مهم برای سلامت جسمی و زیبایی است که مخصوصاً در بهبود مشکلات پوست و مو تاثیر گذار است. همچنین این بادام به علت چربی خوبی که دارد در تهیه اقلام بهداشتی مثل صابون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خلال و پرک بادام

خلال بادام و پرک بادام از نوع دیگری از فرآورده‌هایی بادام هستند که در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد دارد.

شیر بادام

شیر بادام یکی دیگر از فرآورده‌های بادام است که در منزل هم براحتی قابل تهیه است و برای کسانی که مشکل گوارشی دارند امکان استفاده از شیر معمولی را ندارند یکی از بهترین جایگزین‌ها برای استفاده از شیر معمولی است.

در این مرکز فروش بادام مامایی به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی بادام مامایی

ارزش غذایی بادام مامایی

بادام درختی حاوی فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث می‌باشد. به دلیل داشتن خواص بالا ذکر شده بادام می‌تواند یکی از بهترین میان وعده‌ها باشد تا در تأمین انرژی روزانه بخوصوص برای کودکان نقش موثری داشته‌باشد.

برای اینکه بادام درختی را به خوبی نگهداری کنید تا از تلخ شدن و اکسید شدن مغز بادامها پیشگیری شود آنها را خشک کنید.

یکی از نکاتی که در مورد نگهداری بادام در یخچال وجود دارد این است که در صورت نگه داشتن بادام در یخچال مخصوصاً یخچال‌هایی که تهویه‌ی مناسبی ندارند باعث نفوذ رطوبت در مغز بادام شده و همین موضوع منجر به خراب شدن بادام می شود. باید اشاره کرد که بهترین مکان برای نگهداری کابینت است.

ارزش غذایی بادام مامایی