مرکز فروش انواع بادام درختی با کیفیت

در این مطلب به دو نوع از بهترین بادام‌های درختی ایرانی، بادام سنگی و بادام کاغذی می‌پردازیم. بادام‌ایران مرکز فروش انواع بادام درختی با کیفیت است. با ما همراه باشید.

 خرید اینترنتی بادام سنگی

بادام سنگی یکی از انواع بادام درختی است. بادام سنگی پوسته‌ای سفت و سخت دارد تا جایی که برای شکسته‌شدن نیاز به ابزار مناسبی می‌باشد. مغز آن نیز ترد و خوشمزه است.

جالب است بدانید که بادام سنگی خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. این بادام‌ها با وجود اینکه در نوع بادام سنگی بودن و طعم با یکدیگر مشابه هستند اما در ویژگی‌های ظاهری تفاوت‌هایی دارند که آن‌ها را از هم تفکیک می‌کند.

بادام سنگی سهند

رنگ مغز بادام سنگی سهند تیره است و اندازه‌ی آن پهن و درشت می‌باشد و ۲۷ تا ۳۳ درصد از این بادام را تشکیل می‌دهد. باید گفت درصد دوقلویی مغز آن نیز ۸/۴ درصد است.

بادام سنگی شمشیری

ظاهر میوه‌ی بادام سنگی شمشیری شبیه به چشم انسان  است. این بادام، پوستی سخت نسبت به سایر ارقام بادام سنگی دارد و به همین دلیل وزن آن سنگین‌تر است.

بادام سنگی  ربیع

مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دوقلو زایی این بادام بسیار زیاد و حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد است. ظاهر میوه بادام سنگی ربیع به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. همچون سایر انواع بادام سنگی‌ پوسته‌ی آن چوبی است.

برای خرید اینترنتی بادام سنگی با ما در تماس باشید.

 خرید اینترنتی بادام سنگی

فروش اینترنتی بادام کاغذی

یکی دیگر از انواع بادام درختی بادام کاغذی است. بادام کاغذی باید به پوسته‌ی بسیار نازک آن اشاره کرد که با دست می‌تواند شکسته‌ شود. احتمالا‌ً دلیل نامگذاری این بادام به بادام کاغذی این بادام نیز طعم ترد و خوشمزه‌ای دارد. خوب است بدانید نام دیگر بادام کاغذی بادام منقا است. بادام کاغذی در مقایسه با سایر بادام‌ها قیمت و محبوبیت بالاتری دارد.

در این مرکز بادام کاغذی به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی بادام کاغذی 

خرید بادام از تولید کننده

کشور ما ایران کشوری است که به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب بهترین بادام درختی‌ها را تولید می‌کند. از استان‌های تولید کننده‌ی انواع بادام درختی در ایران می‌توان به استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد.

یکی از مزیت‌های خرید از بادام‌ایران این است که بادام در این فروشگاه بی‌واسطه به دست خریدار می‌رسد و خریدار از تولید‌کننده و باغدار خرید می‌کند. این مسئله اطمینان از کیفیت محصول را بالا می‌برد، همچنین در کاهش قیمت اثر گذار است.

خرید بادام از تولید کننده

فواید بادام برای سلامتی

بادام برای سلامتی خواص فراوانی دارد که از برخی از مهم‌ترین آن‌‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیشگیری از آلزایمر: نیاسین بادام در پیشگیری از بروز آلزایمر موثر است.

منبع انرژی برای کودکان: مصرف بادام در تامین انرژی افراد بخوصوص برای کودکان موثر است. مصرف بادام خیس خورده‌ی آن در تقویت و رشد مغز کودکان موثر است چرا که سرشار از اسیدفولیک و اسیدهای چرب ضروری است که به تقویت حافظه، بالا رفتن هوش و پرورش ماهیچه‌ها و عضلات کمک می‌کند.

پیشگیری از پوکی استخوان: کلسیم موجود در بادام نیز تاثیر زیادی در استحکام استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان و بهبود آن دارد.

فواید بادام برای سلامتی