مرکز فروش انواع بادام درختی مرغوب با قیمت مناسب

بادام‌های درختی ایرانی یکی از مرغوب‌ترین خشکبارهایی هستند که چه در بازار داخل و چه در بازار خارج طرفداران زیادی دارد. در بادام ایران که مرکز و بورس انواع بادام می‌باشد، انواع بادام درختی مرغوب با کیفیت مناسب به فروش می‌رسد. در ادامه با ما همراه باشید.

خرید و فروش اینترنتی انواع بادام درختی

بادام‌های درختی انواع مختلفی دارند که در پیش‌رو به سه نوع از مهم‌ترین آن‌ها و ویژگی‌هایشان پرداخته می‌شود چرا که این بادام‌ها به دلیل مشخصات ظاهری مختلفی دارند که با هم متفاوت هستند. بیشترین انواع شناخته‌ شده‌ی بادام‌های درختی بادام ربیع، بادام مامایی و بادام منقا است.

بادام ربیع

بادام ربیع یکی از انواع بادام‌های سنگی است. بادام سنگی یکی از دسته‌های بادام درختی است که خود به سه دسته تقسیم می‌شود که بادام ربیع یکی از آن‌ها و از پرطرفدارترین بادام‌ها نیز هست. از مشخصات بادام ربیع این است که پوسته‌ی سفت و سختی دارد و براحتی قابل شکستن نیست. ظاهر میوه بادام سنگی ربیع به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. در خصوص مغز این بادام نیز باید گفت که مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد می باشد.درصد دوقلو زایی این بادام بسیار زیاد و حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد است.

بادام منقا

یکی دیگر از بادام‌های پرطرفدار در بازار، بادام منقا است. در میان افراد بادام منقا به بادام کاغذی یا بادام پوست کاغذی نیز معروف است. از ویژگی بادام منقا یا کاغذی این است که پوسته‌ی این بادام نازک است به طوری که با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز آن به راحتی امکان‌پذیر است.

بادام مامایی

تفاوت‌ها بادام مامایی نیز در ظاهر آن است که براحتی آن را قابل تشخیص می‌کند. با اینکه پوسته‌‌ی بادام مامایی سفت و سخت است اما چه پوسته چه مغز آن ظاهری کشیده دارد. پوسته‌ی این بادام نیز دارای رنگ روشن و طلایی‌ است.

در بادام ایران به عنوان مرکز عرضه کننده‌ی انواع بادام درختی، انواع این بادام‌ها با اطمینان و با حفظ کیفیت خرید و فروش می‌شود.

قیمت انواع بادام درختی 

قیمت انواع بادام درختی

در بادام ایران می‌توان انواع بادام ایرانی را با قیمت مناسب به دو صورت عمده و بسته‌بندی خریداری کرد.

عرضه‌ی بادام عمده

یکی از انواع عرضه‌ی بادام‌های درختی،‌عرضه به صورت عمده است. برای کسانی که مقدار مصرف بالایی دارند و یا کسانی که کسب و کارشان به بادام مربوط می‌شود خرید عمده‌ به طرز مناسب‌تری نیاز آن‌ها را پوشش می‌دهد.

عرضه‌ی بادام بسته‌بندی

اگر بادام را به مقدار کمی نیاز دارید یا به عنوان سوغاتی و هدیه می‌خواهید تهیه کنید، بهتر است از بادام‌های بسته‌بندی شده‌ی بادام ایران استفاده کنید. این بادام‌ها در بسته‌بندی های شکیل و زیبا و داری عایق مناسب برای جلوگیری از ورود هرگونه آب و رطوبت موجود می‌باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع این بادام‌ها با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع بادام درختی 

 

فواید بادام درختی

از مهم‌ترین ترکیبات بادام باید به فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث اشاره کرد.

تاثیرات بادام در سلامت قلب، سلامت مغز، سلامت استخوان، سلامت پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات، تنظیم فشارخون، افزایش میزان انرژی، جلوگیری از یبوست و کمک به کاهش وزن بسیار زیاد است.

به این ترتیب بادام یکی از بهترین میان وعده‌ها می‌باشد.

فواید بادام درختی