فروش و توزیع انواع بادام درختی مرغوب

بادام‌ایران فروشگاهی با سابقه، در زمینه‌ی خرید و فروش انواع بادام درختی است. در این مطلب به فواید بادام درختی و انواع عرضه‌ی آن می‌پردازیم. در بادام‌ایران فروش و توزیع انواع بادام درختی مرغوب انجام می‌پذیرد.

فواید بادام درختی

بادام درختی یکی از محصولات خشکباری است که بسیار پرطرفدار و البته مغذی می‌باشد. از فواید بادام درختی بادام یکی از منابع مهم تامین انرژی است و بسیار توصیه شده که می‌تواند یکی از میان وعده های مغذی باشد. دلیل این توصیه وجود ترکیبات غذایی مفیدی از جمله فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث می‌باشد. بنابراین شاید بتوان گفت این مغز در مقایسه با سایر اجزای تشکیل دهنده مخلوط آجیل، بالاترین مواد مغذی را دارد. بنابراین از فواید بادام درختی برای سلامتی می‌توان به حفظ سلامت مغز، کنترل کلسترول و فشارخون، پیشگیری از بیماری قلبی، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از سرطان، پیشگیری از دیابت، کمک به حفظ سلامت پوست، کاهش وزن و… می‌باشد.

فواید بادام درختی 

خرید بادام بی واسطه

در ایران انواع بادام‌های درختی تولید می‌گردد چرا که ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل ویژگی‌های آب و هوایی، موقعیت مناسبی برای کشت انواع بادام درختی دارد تا بادام‌های با کیفیت بالا تولید کند. بیشترین مناطق تولید بادام درختی در ایران باید به استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد که استان چهار محال و بختیاری مهم‌ترین مرکز تولید بادام درختی است. با خرید از بادام‌ایران این امکان وجود دارد که بادام بی واسطه را از خود باغدار خرید نمایید.

از انواع بادام‌های درختی می‌توان به بادام سنگی،‌ بادام کاغذی یا منقا، بادام مامایی، بادام سفید و بادام تلخ اشاره کرد که هر کدام این بادام‌ها خصوصیاتی دارند که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. اما همه‌ی این بادام‌ها خوش طعم و خوش‌مزه است.

بادام ایرانی یکی از محبوب‌ترین بادام‌ها در بازار تجارت جهانی است.

خرید بادام بی واسطه

فروش عمده‌ی انواع مغز بادام درختی

بادام درختی در انواع مختلف طعم و مزه در بازار عرضه می‌شود. در واقع بادام‌ درختی در انواع مزه شور و تفت داده و خام عرضه می شود. عموماً مصرف کنندگان از بادام هایی که طعم‌دار هستند بیشتر استقبال می‌کنند. مزه‌دار کردن بادام هم می‌تواند بر روی بادام با پوست انجام شود و هم روی مغز بادام. به کسانی که با مشکل فشارخون مواجه‌اند توصیه می‌شود از مغز بادام مزه دار شده استفاده ننمایند.

در مورد عرضه‌ی بادام درختی باید گفت، بادام را به دو  صورت بسته‌بندی و فله می‌توان تهیه کرد.

در بادام ایران انواع مغز بادام درختی به صورت عمده و بسته‌بندی به فروش می‌رسد.

فروش عمده‌ی انواع مغز بادام درختی 

 قیمت بادام درختی

مغز بادام درختی در هر نوعی که باشد مانند سایر محصولات به درجات کیفی گوناگونی تقسیم می‌شود. از این درجات می‌توان به مغز بادام سوپر که بالاترین کیفیت را دارد، مغز بادام سرتی که درجه‌ی پایین‌تری از مغز بادام سوپر است،‌ مغز بادام لپه که متشکل از بادام‌های شکسته‌ است و مغز بادام معمولی که ترکیب همه‌ی موارد مذکور است، اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

 قیمت بادام درختی