فروش و پخش بادام مامایی بی واسطه

یکی از تولیدات خشکبار معروف، بادام مامایی تولید شهرستان سامان در استان چهارمحال و بختیاری می‌باشد. برای اینکه بدانید این بادام چه تفاوت‌هایی با سایر بادام‌ها و چه ویژگی‌هایی دارد در ادامه همراه ما باشید. ضمناً از مرکز خرید پیش‌رو فروش و پخش بادام مامایی بی واسطه از تولید کننده انجام می‌پذیرد.

خرید و فروش عمده‌ی بادام مامایی

بادام‌های درختی در ایران انواع مختلفی دارند و در استان‌های مختلفی نیز تولید می‌شود که بادام مامایی در استان سامان بهترین کیفیت و مرغوبیت را در بازار بادام از آن خود کرده‌است. از ویژگی‌های بادام مامایی باید گفت بادام مامایی بادامی است با پوستی کلفت، محکم و شبیه پوست بادام سنگی سخت و سفت.  مغز بادام مامایی به لحاظ ظاهری مغزی کشیده است و معمولاً درشت می‌باشد. طعم و مزه‌ی مغز بادام نیز ترد و خوشمزه‌ است. در مورد رنگ بادام مامایی نیز باید گفت رنگ مغز بادام مامایی معمولاً زرین است.

در بادام‌ایران که مرکز با سابقه‌ای در زمینه‌ی تجارت بادام درختی است و بورس انواع مختلف این بادام محسوب می‌شود خرید و فروش انواع بادام درختی از جمله بادام مامایی انجام می‌پذیرد، به این صورت که تولید کنندگان بادام مامایی می‌توانند محصول خود را در این مرکز به دست مشتری برسانند و خریداران نیز می‌توانند از این مرکز خرید و فروش به صورت عمده و یا حتی جزئی بادام را از تولید کننده و تقریبا بدون واسطه با حصول اطمینان بیشتر از کیفیت و قیمت به نسبت پایین‌تر تهیه و خرید نمایند.

خرید و فروش عمده‌ی بادام مامایی 

فروش بادام مامایی با کیفیت با قیمت مناسب

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید بادام درختی اطمینان از کیفیت محصول است. بادام‌های با کیفیت فاکتورهایی دارند که دقت به آن‌ها در هنگام خرید ما را در شناخت بهتر محصول یاری می‌دهد.

از ویژگی‌های بادام مامایی سالم طعم شیرین و خوشمزه است بنابراین هر طعم و عطر دیگری مانند طعم بیات و ماندگی، بوی ترشیدگی، رطوبت و نا نشان از بی کیفیت بودن بادام دارد.

از نظر ظاهری نیز بادام سالم سفید و تمیز است اما بادام بی کیفیت علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای و سیاه در آن وجود دارد.

از این مرکز فروش می‌توانید بادام مامایی را با قیمت مناسب به صورت اینترنتی سفارش داده و دریافت نمایید.

فروش بادام مامایی با کیفیت با قیمت مناسب

فواید بادام درختی برای سلامتی

ارزش غذایی بادام درختی بسیار بالاست. این بادام دارای ترکیبات غذایی مفیدی از جمله فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث می‌باشد. بادام به دلیل خواص فراوانی که در میان خشکبارها دارد به یکی از مهم‌ترین میان وعده‌ها تبدیل شده است. بادام درختی یکی از مغزهایی است که توصیه می‌شود حتماً در رژیم غذایی کودکان قرار گرفته چرا که به تقویت و استحکام استخوان‌های در حال رشد آن‌ها کمک فراوانی می‌کند.

فواید برای سلامتی:

تقویت و حفظ سلامت مغز

پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی

تقویت سیستم ایمنی بدن

تقویت و سلامت استخوان

تنظیم کننده‌ی فشار خون

کاهش التهابات

فواید برای زیبایی:

منبع ویتامین E برای پوست صورت

کاهش چین و چروک پوست

پاکسازی سموم بدن

کاهش تیرگی و سیاهی اطراف چشم

فواید بادام درختی برای سلامتی