فروش بادام مامایی به صورت بسته بندی و عمده

در بادام‌ایران که بورس انواع بادام ایرانی است انواع بادام‌های درختی ایرانی موجود است. در این مطلب به یکی از این بادام‌ها به نام بادام مامایی که از مهم‌ترین بادام‌های صادراتی بادام درختی است می‌پردازیم. در این مرکز، فروش بادام مامایی به صورت بسته بندی و عمده انجام می‌پذیرد.

خرید بادام مامایی درجه یک

بادام مامایی یکی از انواع بادام‌های درختی است که به دلیل ویژگی‌های مختص به خود در بازار کشت و تولید بادام به این نام شناخته می‌شود. برای اینکه این نوع بادام را در زمان خرید تشخیص دهید باید ویژگی‌های ظاهری‌ای از این بادام را بدانید.

پوسته و رنگ و مغز بادام مامایی

پوسته‌ی بادام مامایی سطح سفت و سختی دارد.

رنگ بادام مامایی روشن و طلایی‌ است.

مغز بادام مامایی درشت، کشیده و گاهاً دوقلو است که چربی فراوان و خواص مغذی دارد و طعم آن نیز شیرینی دارد.

برای خرید این بادام مامایی درجه یک از مرکز خرید پیش‌رو می‌توانید اقدام فرمایید.

خرید بادام مامایی درجه یک

فروش اینترنتی بادام مامایی

بادام مامایی یکی از بهترین گزینه‌ها در حوزه‌ی صادرات است چرا که بادام‌های درختی ایرانی در بازار تجارت جهانی طرفداران زیادی دارد. یک بادام مرغوب و با کیفیت باید سالم، صاف و سفید باشد. از ویژگی‌های ظاهری بادام بی کیفیت نیز علائمی مانند سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای رنگ و سیاه و یکدست نبودن بادام‌ است. گاهی اوقات نیز ممکن است بعضی فروشندگان از رنگ‌های غیر مجاز خوراکی بر روی بادام‌ها استفاده کنند که برای تشخیص می‌توانید با یک دستمال مرطوب شده سطح بادام را پاک کنید، وجود هر گونه رنگ می‌تواند نشانه‌ی استفاده از این رنگ‌ها باشد بنابراین از خرید و مصرف این بادام‌ها پرهیز کنید چرا که برای سلامتی بسیار مضر است.

در بادام‌ایران به عنوان یک فروشگاه اینترنتی با سابقه در زمینه‌ی تجارت بادام درختی انواع بادام‌های درختی ایرانی به صورت کاملاً اینترنتی با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی بادام مامایی 

روش نگهداری بادام‌های درختی

بادام‌ها یکی از محصولاتی هستند که به دلیل داشتن خواصی مانند فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث توصیه می‌شود همیشه به عنوان یک میان وعده استفاده شوند. اما برای بادام را برای مصرف همیشگی نگهداری کنیم توصیه می‌شود که برای

رای جلوگیری از تلخ شدن و اکسید شدن مغز بادامها آنها را خشک کنید. یکی از نکاتی که در مورد نگهداری بادام در یخچال وجود دارد این است که در صورت نگه داشتن بادام در یخچال مخصوصاً یخچالهایی که تهویه ندارند باعث نفوذ رطوبت در مغز بادام شده و همین موضوع منجر به خراب شدن بادام می شود. بهترین راه نگهداری بادام به صورت خشک شده در جای خشک مثل کابینت است.

از کاربردهای دیگر بادام به جز استفاده خوراکی از آن استفاده و کاربرد مهم بادام‌ها در صنایع غذایی، صنایع شیرینی‌پزی، صنایع بهداشتی و آرایشی است، چرا که از بادام، روغن بادام، خلال بادام، پرک بادام و شیر بادام که از مهم‌ترین کاربردهای بادام درختی هستند تهیه می‌شود. بادام مامایی نیز به دلیل چربی فراوانی که دارد یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در تولید کرم، صابون و سایر لوازم بهداشتی و آرایشی است.

روش نگهداری بادام‌های درختی