فروش و توزیع بادام مامایی سامان با قیمت مناسب

بادام مامایی یکی از انواع بادام درختی است که علاوه بر فواید فراوان و کاربرد در مصارف مختلف یک گزینه‌ی صادراتی مهم بادام درختی است. در این مطلب به بررسی ویژگی‌های بادام مامایی می‌پردازیم. از معروف‌ترین بادام‌های مامایی، بادام مامایی سامان است. مرکز پیش‌رو، مرکز فروش و توزیع بادام مامایی سامان با قیمت مناسب می‌باشد.

خرید بادام مامایی سامان

یکی از بهترین بادام‌های درختی ایرانی بادام مامایی سامان است. مناطق مختلفی از ایران به دلیل شرایط بسیار مناسب آب‌ و هوایی تولید کننده‌ی انواع بادام مرغوب هستند مانند؛ استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان. در این بین شهر سامان که در استان چهار محال و بختیاری واقع شده‌است تولید کننده‌ی معروف‌ترین و بهترین بادام درختی مامایی در کشور است. دلیل محبوبیت بادام مامایی این شهر، این است که این بادام از کیفیت بسیار بالا و قابل توجهی برخوردار است. پوسته، مغز و رنگ بادام مامایی ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر بادام‌های درختی متمایز می‌کند.

پوست این بادام پوستی کلفت، محکم و شبیه پوست بادام سنگی سخت و سفت است. مغز بادام مامایی نیز به لحاظ ظاهری مغزی کشیده است و معمولاً درشت است. طعم و مزه‌ی مغز بادام نیز ترد و خوشمزه‌ است. در مورد رنگ بادام مامایی نیز باید گفت رنگ مغز بادام مامایی معمولاً زرین است. در این جا نکته‌ای در خصوص رنگ بادام مامایی و تفاوت آن با رنگ بادام ربیع وجود دارد که بادام ربیع دارای رنگ‌های متفاوتی است. اگر رنگ بادام ربیع شبیه مامایی باشد در  همان رده‌ی قیمت است اما اگر رنگ بادام ربیع تیره باشد ارزان‌تر از بادام مامایی است.

برای خرید بادام مامایی سامان با ما تماس بگیرید.

خرید بادام مامایی سامان

مرکز عرضه‌ی انواع بادام مامایی

بادام مامایی همچون سایر بادام‌های درختی در انواع مختلف در این مرکز عرضه می‌شوند. از انواع نحوه‌ی عرضه بادام می‌توان به دو صورت ذیل اشاره کرد؛

عرضه به صورت فله: بادام مامایی را همچون سایر بادام‌های درختی این مرکز می‌توان به صورت فله و در واقع به صورت عمده خریداری نمود. این نوع عرضه مخصوصاً مناسب کسانی است که در زمینه‌ی فروش مغز بادام یا فرآورده‌های آن و همچنین بازرگانی و تجارت فعالیت دارند.

عرضه به صورت بسته‌بندی: یکی دیگر از انواع عرضه‌ی بادام مامایی عرضه به صورت جزئی یا بسته‌بندی است. در این روش بادام‌ها در بسته‌بندی‌هایی که عایق هر گونه نفوذ هوا و آب و… می‌باشند،‌ قرار می‌گیرند و علاوه بر دارا بودن علائم بهداشتی، ظاهری شیک و مناسب دارند.

مرکز عرضه‌ی انواع بادام مامایی

فراورده‌های بادام مامایی

بادام‌ها از جمله بادام مامایی علاوه بر اینکه می توانند به صورت مستقل در خشکبار استفاده شوند فرآورده‌های فراوانی از قبیل روغن بادام، خلال بادام، پرک بادام، شیر بادام دارند. بنابراین کاربردهای گسترده‌ی این بادام در صنایع غذایی، صنایع شیرینی‌پزی، صنایع بهداشتی و آرایشی می‌باشند. مخصوصاً این بادام در صنایع بهداشتی به ویژه در تولید صابون کاربرد و اهمیت فراوان دارد، چرا که بادام مامایی از چربی بسیار خوبی برخوردار است.

از روش‌های مصرف بادام در منزل نیز می‌توان به مصرف بادام خیس‌خورده، آرد بادام، دمنوش پوست بادام و ماسک صورت بادام اشاره کرد.

فراورده‌های بادام مامایی