مرکز خرید و فروش بادام ربیع ممتاز

بادام سنگی یکی از بادام‌های درختی ایرانی است که انواع مختلفی دارد. یکی از انواع بادام سنگی که در بازار بادام طرفداران خاص خود را دارد بادام ربیع است. در این فروشگاه هم می‌توانید بادام را به عنوان تولید کننده به فروش برسانید و هم می‌توانید بادام ربیع ممتاز را با قیمت مناسب خرید نمایید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این نوع بادام با ما همراه باشید.

خرید مغز بادام ربیع

گفته‌شد که بادام ربیع از خانواده‌ی بادام سنگی است. در مورد بادام سنگی باید گفت از بارزترین ویژگی‌های این بادام پوسته‌ای سفت و سخت است تا جایی که برای شکسته‌شدن نیاز به ابزار مناسبی دارد. بادام ربیع نیز به دلیل اینکه یکی از انواع این بادام است همین ویژگی‌ پوسته‌ی سخت را دارد و علاوه بر این مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلوزایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. ظاهر بادام ربیع شبیه تخم مرغ و بیضی شکل است.

بادام یکی از بادام‌های پرطرفدار در این مرکز فروش است که مغز این بادام را می‌توانید به صورت آنلاین در میزان عمده و یا جزئی سفارش داده و تهیه نمایید.

خرید مغز بادام ربیع

خرید بادام ربیع از تولید کننده

بادام درختی یکی از محصولاتی است که در ایران به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی به مقدار زیادی کشت می‌شود. از مناطق تولید بادام درختی باید به استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد.

یکی از نکات مهمی که در خرید از بادام ایران به عنوان بورس انواع بادام درختی ایرانی وجود دارد این است که بادام‌های درختی این فروشگاه از تولید کننده خریداری شده و دست واسطه در آن کوتاه است. این موضوع تاثیر مهمی در اطمینان از کیفیت و قیمت بادام‌ها دارد. همچنین باید اشاره کرد اگر از تولیدکنندگان بادام‌های درختی از جمله بادام ربیع می‌باشید می‌توانید محصول خود را از طریق این مرکز فروش به فروش مشتریان در سراسر نقاط کشور برسانید.

خرید بادام ربیع از تولید کننده

فواید بادام ربیع برای زیبایی

بادام درختی دارای ارزش غذایی بالایی است که باید به منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم، تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث  می‌باشد. با توجه به تمامی این خواص بادام‌ها علاوه بر تقویت جسمانی بر سلامت زیبایی نیز موثر است. برخی از این فواید عبارتند از:

منبع ویتامین E: یکی از مهم‌ترین نیاز‌های پوست صورت تامین این ویتامین است. وبتامینE منجر به مرطوب سازی پوست نیز می‌شود.

کاهش چین و چروک پوست: بادام دارای آنتی اکسیدان‌های مختلف است و این موضوع می‌تواند از بادام برای کاهش چین و چروک کمک کند.

پاکسازی سموم بدن: بادام سرشار آنتی اکسیدان‌ است که بطور موثری سموم و رادیکال‌های آزاد را پاکسازی می‌کند.

کاهش تیرگی چشم: از فواید دیگر بادام رفع سیاهی اطراف چشم است که دغدغه‌ی خیلی از افراد است. خواص بادام تاثیر زیادی در رفع این سیاهی‌ها دارد.

درمان آکنه و جوش : خواص بادام کمک می‌کند که به مرور آکنه‌ها و جوش‌ها از صورت پاک شوند چرا که بادام خاصیت پاکسازی عمقی صورت را دارد.

فواید بادام ربیع برای زیبایی