خرید و قیمت هر کیلو بادام تلخ با کیفیت

بادام‌های درختی ایرانی بادام‌هایی با طعم و مزه‌ی بسیار خوشمزه هستند که انواع مختلفی دارند. اما در حالت کلی به دو دسته‌ی بادام تلخ و شیرین تقسیم می‌شوند. در این مطلب به بررسی بادام تلخ می‌پردازیم. برای اطلاع از نحوه‌ی خرید و قیمت هر کیلو بادام تلخ با کیفیت با ما بورس خرید و فروش بادام در تماس باشید.

مرکز فروش عمده‌ی بادام درختی تلخ

بادام‌های درختی در حالت کلی به دو دسته‌ تقسیم می‌شوند. این بادام‌ها در دو نوع تلخ و شیرین وجود دارد. درخت هر کدام از این بادام‌ها متفاوت از هم است. طبع بادام تلخ گرم و خشک است. ظاهر هر دوی بادام‌های تلخ و شیرین بسیار شبیه به هم است اما طعم و بوی آنها متفاوت است.

شاید اسم بادام تلخ به گوشتان خورده‌باشد. بیشترین کاربرد بادام تلخ در استفاده از روغن آن است. باید اشاره کرد که روغن هر دوی این بادام‌ها جزو اسیدهای چرب غیراشباع هستند اما عمر روغن بادام تلخ کوتاه‌تر است و باید زودتر مصرف شود.

نکته‌ی با اهمیتی که در مورد بادام تلخ وجود دارد این است که این بادام حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شود و بسیار خطرناک باشد. مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است منجر به مسمویت جدی می‌گردد. بنابراین مصرف بادام تلخ می‌تواند یک عدد در میان بادام‌های شیرین باشد.

کاربرد روغن بادام تلخ

روغن بادام تلخ به دلیل فواید فراوانی که دارد در محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. از محصولات بهداشتی که از روغن بادام تلخ در تهیه‌ی آن‌ها استفاده می‌شود باید به صابون، نرم کننده و لوسیون‌های زیادی اشاره کرد. نکته‌ای که درباره‌ی روغن بادام تلخ باید بدانید این است که با توجه به خاصیت سمی بودن این بادام از روغن آن نیز باید به صورت موضعی استفاده گردد.

برای اینکه‌ از این مرکز فروش، بادام‌ تلخ را به صورت عمده خریداری کنید با همکاران ما تماس بگیرید.

فواید بادام تلخ

کاهش سردرد

رفع تنگی نفس

رفع درد کلیه‌ها و از بین‌برنده‌ی سنگ کلیه

پاکسازی کبد

از بین‌برنده‌ی لک‌های صورت

مرکز فروش عمده‌ی بادام درختی تلخ

خرید اینترنتی بادام درختی شیرین

همانطور که اشاره شد بادام‌ها دو دسته‌ هستند، بادام تلخ و شیرین. اما بادام شیرین که بسیار در بازار فروش بادام محبوب است به انواع مختلفی تقسیم می‌گردد. این نوع از بادام طعمی خوشمزه و خوش‌خوراک دارد. به دلیل اینکه این بادام بر خلاف بادام تلخ خاصیت سمی ندارد می‌توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

از انواع بادام شیرین درختی باید به موارد ذیل اشاره کرد:

بادام منقا: بادامی با پوسته‌ی نازک که براحتی شکسته می‌شود. به این بادام، بادام کاغذی نیز می‌گویند.

بادام مامایی: بادام مامایی بادامی با ظاهر مغزی کشیده و پوسته‌‌ای سخت است.

بادام سنگی: بادام سنگی نیز بادامی با پوسته‌ای سخت است که خود به سه نوع تقسیم می‌شود؛ بادام ربیع، بادام شمشیری، بادام سهند

بادام ایران بورس انواع بادام ایرانی است که انواع مغز بادام درختی را می‌توانید به صورت عمده یا بسته‌بندی از آن در هر نقطه از کشور که باشید به صورت اینترنتی می‌توانید خرید نمایید.

خرید اینترنتی بادام درختی شیرین