قیمت بادام سنگی به صورت عمده

در میان بادام درختی‌ها انواع بادام وجود دارد که بادام سنگی یکی از آن‌هاست. در این مقاله به آشنایی با بادام سنگی خواهیم پرداخت. برای اطلاع از قیمت بادام سنگی به صورت عمده با فروشگاه بادام‌ایران تماس حاصل فرمایید.

بادام سنگی چیست؟

بادام سنگی یکی از انواع بادام‌هایی است که سرشار از مواد مغذی همچون ویتامینE، کلسیم، فسفر، آهن، منزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم مورد نیاز بدن است. همچنین روی، سلنیوم، مس و نیاسین نیز دارد. همه‌ی این‌ها در بادام، این میوه را را به یک میان‌وعده‌ی عالی و مناسب مخصوصاً برای کودکان تبدیل کرده‌است.

چرا نام این بادام سنگی است؟ نامگذاری این بادام به دلیل پوست ‌آن است که بسیار مستحکم است و برای رسیدن به مغز آن حتماً باید شکسته شود. بادام سنگی همچون سایر بادام‌ها در انواع مختلف و مزه‌ها در بازار عرضه می‌شود. این بادام‌ها بصورت خام، شور و بو داده وجود دارند. جالب است بدانید که بادام سنگی خود نیز به انواع مختلفی به نام بادام‌های ربیع، شمشیری و سهند تقسیم می‌گردد.

بادام سنگی چیست

مرکز فروش بادام سنگی مرغوب

همیشه تلخ بودن بادام‌ها یکی از مشکلات افراد در خوردن بادام است. برای اینکه بادام‌های مرغوب تهیه نمایید می‌توانید این نکات را مد نظر بگیرید.

اگر خرید حضوری انجام  می‌دهید سعی کنید ۵ بادام را تست کنید تا مطمئن شوید طعم خوبی دارند. بعضی بادام‌ها مزه‌ی خوب و شیرینی می‌دهند، بعضی هم مزه‌‌ی خاک یا اینکه بی مزه‌اند. مغز بادام سنگی خوب و مرغوب، حجیم بوده و طعم خوبی دارد. اگر اینترنتی نیز خرید می‌کنید سعی کنید از فروشگاه‌های معتبر مثل بادام‌ایران که سابقه‌ی طولانی در عرضه‌ی بادام دارند، خرید کنید.

بادام مرغوب و خوب از نظر ظاهری  یکدست  و یک شکل است. از نشانه‌های ظاهری دیگر می‌توان گفت بادام های تاج دار معمولاً از کیفیت خوبی بهره مندند. همچنین از دیگر نشانه‌ها در مغز بادام است، اگر مغز بادام، خشک و چلوده و چروکیده باشد در مقایسه با مغز بادام با کیفیت که تُرد و پر گوشت است، مزه‌ی متفاوتی خواهد داشت.

مرکز فروش بادام سنگی مرغوب

فروش بادام سنگی به تمام نقاط کشور

در هر جایی از کشور که باشید با خرید بادام از جمله بادام سنگی می‌توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید چرا که بادام از دسته‌ی محصولاتی است که علاوه بر اینکه می‌توان از آن در مصرف مستقیم استفاده کرد، دارای انواع مختلفی از فرآورده‌های بسیار مهم و پرطرفدار است که تمرکز بر فرآورده‌های آن نیز می‌تواند نو و سود بخش باشد.

از اولین و شاید مهم‌ترین یا پرطرفدارترین این فرآورده‌ها می‌توان به روغن بادام اشاره کرد. از بادام دو نوع روغن تلخ و شیرین می‌توان تهیه کرد که هرکدام خواص ویژه‌ درمانی و زیبایی بخشی دارند. البته روغن بادام تلخ به دلیل خاصیت سمی بودن آن بیشتر مصرف موضعی دارد.

از دیگر فرآورده‌ها خلال بادام است که در آشپزی و شیرینی‌پزی چه به صورت خانگی و چه صنایع غذایی بسیار کاربردی است.

علاوه‌بر همه‌ی این‌ها می‌توان با خرید بادام عمده‌، شیر بادام تهیه و به بازار عرضه کرد. شیر بادام یکی از نوشیدنی‌های فوق‌العاده بادام است. مخصوصاً برای کسانی که به علت مشکلات گوارشی شیر مصرف نمی‌کنند مناسب باشد و کلسیم مورد نیاز را جبران خواهد کرد جرا که فراموش نکنیم بادام حاوی کلسیم فراوانی است.

فروش بادام سنگی به تمام نقاط کشور