مرکز خرید و فروش بادام تلخ ارگانیک

بادام‌ها عموماً در درجه‌ی اول در خشکبار مورد استفاده قرار می‌گیرند و به صورت آجیل مصرف می‌شوند اما نوعی بادام درختی تلخ وجود دارد که به دلیل ویژگی‌هایی که در مزه و محتوا دارد بیشتر از مصرف خوراکی در تهیه‌ی روغن و کرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بادام تلخ ارگانیک را می‌توانید از مرکز خرید و فروش بادام‌ایران سفارش داده و خرید نمایید.

فروش بادام تلخ عمده

بادام تلخ یکی از انواع بادام‌های درختی است که در ایران کشت و تولید می‌شود اما این بادام‌ برخلاف بادام‌های درختی دیگر مثل بادام سنگی، مامایی و … مزه‌ی شیرینی ندارد و مزه‌ی آن تلخ است. علاوه بر اینکه مزه‌ی این بادام تلخ است و براحتی قابلیت خوردن ندارد ویژگی‌ دیگری دارد که باید به آن حتماً توجه نمود. بادام تلخ گرچه در ظاهر شبیه سایر بادام‌ها می‌باشد اما حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شود و بسیار خطرناک باشد. بنابراین براحتی سایر بادام‌ها نمی‌توان آن را مصرف کرد، مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است منجر به مسمویت جدی می‌گردد. اگر قصد مصرف این بادام را داشته‌باشید باید گفت یک عدد در میان بادام‌های شیرین باشد. طبع این بادام تلخ نیز گرم و خشک است.

به دلایلی که ذکر شد بیشترین کاربرد این بادام در تولید روغن و لوازم آرایشی بهداشتی مانند رژ لب و… است.از کاربردهای مخصوص بادام تلخ بهبود رشد مو، ترمیم پوست، ماساژ و بهبود دردها می‌باشد. بنابراین اگر در زمینه‌ی تولید این فرآوری‌ها فعالیت دارید از این مرکز خرید بادام تلخ را به صورت عمده با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

فروش بادام تلخ عمده

خرید اینترنتی بادام تلخ

بادام‌ها به طور کلی دارای مشخصاتی هستند که در علائمی دارند که ما را در تشخیص آن یاری می‌دهد. دو مورد از مهم‌ترین فاکتورهایی که ما را در تشخیص بادام با کیفیت یاری می‌دهند موارد زیر است:

چشیدن بادام: استفاده از حس چشایی برای خرید یک محصول خوراکی از بهترین شیوه‌های تشخیص کیفیت است. مزه‌ی اصلی بادام یک بادام طعم تازه، ترد و خوش مزه‌ی آن است. بادام کهنه طعم بیات و ماندگی دارد و بوی ترشیدگی، رطوبت و نا خواهد داد.

بررسی ظاهر بادام: با توجه به اینکه بادام تلخ تقریباً قابلیت خوراکی ندارد باید از نشانه‌های ظاهری آن استفاده کنیم. از ویژگی‌های ظاهرا بادام بی کیفیت علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای رنگ و سیاه و یکدست نبودن بادام‌ است در حالیکه بادام سالم صاف و شکیل است.

برای اینکه بادام‌ تلخ را به صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی پیش‌رو خرید نمایید می‌توانید با همکاران بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید اینترنتی بادام تلخ

خواص بادام تلخ برای سلامتی

از خواص بادام تلخ باید برای سلامتی باید به کاهش سردرد، رفع تنگی نفس، رفع درد کلیه‌ها، از بین‌برنده‌ی سنگ کلیه، پاکسازی کبد و از بین‌برنده‌ی لک‌های صورت اشاره کرد. برای رفع لکه‌های صورت پیشنهاد می‌شود از ماسک بادام نیز استفاده کنید.

همچنین باید اشاره کرد روغن بادام یکی از روغن‌هایی است که در هنگام ماساژ می‌تواند استفاده شود و اثر بخشی زیادی در ایجاد آرامش و تسکین دردهای احتمالی داشته باشد.

خواص بادام تلخ برای سلامتی