خرید اینترنتی انواع بادام درختی ایرانی با قیمت مناسب

بادام درختی ایرانی یکی از بهترین‌ خشکبارها می‌باشد و بسیار پرطرفدار است. فروشگاه بادام‌ایران یکی از مراکزی است که با سال‌ها تجربه بهترین بادام‌ درختی‌های ایرانی را در بازار عرضه می‌کند. برای خرید کامٖلاً اینترنتی انواع بادام درختی ایرانی با قیمت مناسب با همکاران ما تماس بگیرید.

خرید انواع بادام درختی از تولید کننده

بادام درختی یکی از خوشمزه‌ترین بادام‌های ایرانی است. ایران شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی دارد که این کشور را به یکی از بهترین مناطق برای تولید بادام درختی تبدیل کرده‌است. مناطق مختلفی در ایران به دلیل شرایط بسیار مناسب آب‌ و هوایی تولید کننده‌ی انواع بادام درختی می‌باشند. از جمله این مناطق عبارتند از؛ استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان می‌باشد. جالب است بدانید که شاخص‌ترین استان در این میان استان چهارمحال و بختیاری است و در این استان، شهرستان سامان مخصوصاً در تولید بادام نوع مامایی شهره است.

هر ساله مقادیر زیادی از بادام تولیدی کشور علاوه بر مصارف داخلی صادر نیز می‌گردد.

از فروشگاه پیش‌رو می‌توانید انواع بادام درختی را از تولید کننده با حذف واسطه و با اطمینان کامل از کیفیت محصول خرید نمایید.

خرید انواع بادام درختی از تولید کننده

مرکز فروش بادام درختی ایرانی

بادام‌های ایرانی انواع مختلفی دارند. از انواع این بادام‌ها باید به بادام سنگی، بادام منقا یا کاغذی، بادام مامایی، بادام ربیع، بادام تلخ و… اشاره کرد. هر کدام از این بادام‌ها دارای ویژگی‌هایی است که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند اما همگی آن‌ها خوش طعم و خوش‌مزه هستند. بادام‌ها علاوه بر عرضه به صورت مغز، با پوست هم عرضه می‌شوند.

بادام درختی نیز همچون سایر محصولات از درجه‌یندی کیفی برخوردار است و در بازار عرضه می‌شود. درجه‌بندی بادام‌ها عبارتند از مغز بادام سوپر، مغز بادام سرتی، مغز بادام لپه، مغز بادام معمولی

مغز بادام سوپر

این مغز بادام با کیفیت‌ترین نوع مغز بادام است، که خود نیز به دو نوع و دسته تقسیم می‌شود که شامل مغز بادام سوپر زرین و مغز بادام سوپر معمولی است. برای اینکه این نوع مغز بادام را بتوانید تشخیص دهید باید گفت که از ویژگی‌های ظاهری مغز بادام سوپر این است که صاف و کشیده است و هیچ گونه چروکی ندارد.

مغز بادام سرتی

مغز بادام سرتی یک درجه پایین‌تر از مغز بادام سوپر است. اما همچنان به لحاظ ظاهری شیک و بی عیب است. مغزی است بدون شکستگی و خوردگی. از ویژگی‌های مغز بادام سرتی این است که تقریبا 50% تک مغز و 50% دوقلو می‌باشد.

مغز بادام لپه

از ضایعات مغز بادام سرتی که شامل مغزهای شکسته هستند دسته‌ای بادام به نام بادام لپه تشکیل می‌شود. مغز بادام لپه نیز در دو دسته  است. لپه درجه یک که درصد شکستگی آن پایین است و لپه معمولی که درصد شکستگی آن بالا است.

مغز بادام معمولی

در پایان آخرین دسته از درجه‌بندی‌های کیفی بادام، مغز بادام معمولی است. این نوع مغز بادام ترکیبی از تمام درجه‌بندی‌های فوق که شامل سوپر، سرتی، لپه می‌باشد.

بادام ایران یکی از مراکز با تجربه در زمینه‌ی فروش انواع بادام مرغوب است. برای خرید بهترین بادام‌ درختی ایرانی با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش بادام درختی ایرانی