عرضه و فروش عمده‌‌ی بادام مامایی شهر سامان

یکی از بادام‌های درختی پرطرفدار بادام مامایی است که مهم‌ترین مرکز تولید آن شهر سامان می‌باشد. بادام‌ مامایی از بادام‌های مهم درختی در بازار داخلی و تجارت جهانی است. فروشگاه اینترنتی پیش‌رو همواره با عرضه و فروش عمده‌‌ی بادام مامایی با کیفیت از شهر سامان در خدمت مشتریان می‌باشد.

خرید بادام مامایی از تولید کننده

یکی از بادام‌هایی که در بین انواع بادام‌های درختی مورد توجه قرار می‌گیرد بادام مامایی است. همه‌ی بادام‌های درختی خواص مشابهی دارند که در این میان بادام مامایی به لحاظ دارا بودن ارزش غذایی بالاتری نسبت سایر بادام‌ها مادر بادام‌ها گفته می‌شود و نام این بادام نیز از همین موضوع نشأت می‌گیرد.

ویژگی‌های بادام مامایی: از ویژگی‌های ظاهری بادام مامایی باید گفت دارای سطح خارجی و پوسته‌ای سخت است که براحتی شکسته‌ نمی‌شود. از لحاظ طعم نیز مغز بادام مامایی شیرین می‌باشد و درصد مغز دهی آن ۲۶ درصد است. در مجموع بادام مامایی دارای رنگ روشن و طلایی‌، مغز درشت و گاهاً دوقلو، چربی فراوان، خواص مغذی فراوان و طعم شیرینی است.

برای خرید بادام مامایی اصل تولید شهرستان سامان می‌توانید سفارش خود را در این فروشگاه آنلاین ثبت کنید.

خرید بادام مامایی از تولید کننده

فروش بادام مامایی مرغوب

بادام‌ها نیز مانند هر محصول دیگری مشخصاتی دارند که کمک می‌کند در تشخیص یک بادام مرغوب بهتر عمل و انتخاب کنیم. ابن موضوع درباره‌ی بادام مامایی نیز صدق می‌کند.

ظاهر بادام مامایی مرغوب: بادامی که سالم و مرغوب باشد از داخل سالم، صاف و سفید است. علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای رنگ و سیاه و یکدست نبودن بادام‌ها نیز در آن وجود ندارد. همچنین باید گفت که باید مراقب استفاده از رنگ‌های غیر مجاز خوراکی نیز باشید. برای تشخیص یک دستمال مرطوب شده را بردارید و سطح بادام را پاک کنید، وجود هر گونه رنگ می‌تواند نشانه‌ی استفاده از این رنگ‌ها باشد.

مزه‌ی بادام مامایی مرغوب:‌ یکی دیگر بهترین روش‌ها، استفاده از حس چشایی است. از مهم‌ترین علامت‌های مرغوبیت بادام، مزه‌ی اصلی بادام کاغذی یعنی طعم تازه، ترد و خوش مزه است. بادام کهنه طعم بیات و ماندگی دارد. از دیگر نشانه‌های عدم مرغوبیت نیز هر نوع بوی ترشیدگی، رطوبت و نا است.

در این مرکز خرید که مرکز با سابقه‌ای در عرضه‌ی بادام می‌باشد، بادام مامایی با کیفیت بالا به فروش می‌رسد.

فروش بادام مامایی مرغوب

فواید بادام مامایی

بادام‌ها یکی از محصولاتی هستند که به دلیل داشتن خواصی مانند فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث توصیه می‌شود همیشه به عنوان یک میان وعده استفاده شوند. علاوه بر مصرف خوراکی بادام مامایی این بادام در موارد مختلفی نیز کاربرد دارد. این موارد شامل روغن گیری از بادام، تهیه‌ی شیر بادام، خلال و پرک بادام و… می‌باشد.

روغن بادام

روغن بادام یکی از مهم‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است که کاربرد زیادی برای بهبود دردهای جسمی و بهبود مربوط به مشکلات پوست و مو دارد. بادام مامایی دارای روغن بسیار خوبی است که در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی کاربرد فراوان دارد.

شیر بادام

از بادام درختی شیر بادام نیز تهیه می‌شود که برای افرادی که مشکل گوارش برای مصرف شیر دارند بسیار مناسب است.

خلال و پرک بادام

از این دو فرآورده نیز در صنایع شیرینی‌پزی و آشپزی استفاده می‌گردد.

فواید بادام مامایی