فروش و توزیع عمده‌ی بادام مامایی سامان

بادام مامایی یکی از بهترین‌ بادام‌های ایرانی در کشور و حتی جهان می‌باشد. چرا که جزء یکی از بیشترین بادام‌های صادرانی است. برای آشنایی با بادام مامایی با ما همراه باشید. همچنین بادام‌ایران با فروش و توزیع عمده‌ی بادام مامایی سامان در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد.

فواید بادام مامایی

بادام مامایی یکی از بادام درختی‌ها می‌باشد. بادام درختی سرشار از مواد مغذی همچون ویتامینE، کلسیم، فسفر، آهن، منزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم مورد نیاز بدن است. همچنین روی، سلنیوم، مس و نیاسین نیز از دیگر ترکیبات است.

در میان فواید بسیار بادام برای سلامتی از مهم‌ترین فواید مهم بادام می‌توان به تحکیم استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان توسط کلسم بادام، تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر توسط نیاسین موجود در بادام اشاره کرد.

خوب است بدانید که تمام ترکیبات فوق یک منبع خوب انرژی است و نیازهای روزانه یک فرد را تا حد زیادی تامین می‌کند.

فواید بادام مامایی

قیمت بادام مامایی سامان

بادام مامایی یکی از بهترین بادام‌ها در میان انواع بادام درختی است. مناطق مختلفی از ایران به دلیل شرایط بسیار مناسب آب‌ و هوایی محل کشت و تولید انواع بادام درختی می‌باشند. از جمله مناطقی که مناسب برای کشت بادام درختی می‌باشند می‌توان به استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان اشاره کرد. در این بین شهر سامان در استان چهار محال و بختیاری، یکی از مهم‌ترین مراکز کشت و تولید بادام مامایی است، چرا که بادام مامایی این شهر از کیفیت بسیار خوب و قابل توجهی برخوردار است. بادام مامایی علاوه بر استفاده برای مصارف داخلی، به دلیل ویژگی‌ها و کیفیت بالایی که دارد بخشی زیادی از آن برای صادرات در نظر گرفته می‌شود.

شرایط آب و هوایی ایران بادام‌های ایرانی را به بادام‌های خوشمزه‌ای تبدیل می‌کند که بسیار در بازار تجارت جهانی پر طرفدار است. از ویژگی‌های خرید بادام از بادام‌ایران خرید از تولیدکننده است. در واقع بادام از باغدار و تولید کننده خریداری می‌شود. از مزیت‌های خرید بادام از مرکز بادام‌ایران این است که بادام موردنظر از خود باغدار خریده می‌شود. با توجه به این موضوع با اطمینان بیشتری نسبت به کیفیت محصول خرید انجام می‌شود و دیگر اینکه حذف واسطه تاثیر قابل توجهی بر سطح قیمت بادام می‌گذارد.

برای اطلاع از آخرین قیمت بادام مامایی سامان با همکاران بخش فروش ما تماس بگیرید.

قیمت بادام مامایی سامان

انواع عرضه‌ی بادام مامایی سامان

بادام مامایی از دسته‌ی بادام درختی‌ها می‌باشد. از ویژگی‌های بادام مامایی می‌توان به پوسته‌ی سفت و مغز خوشمزه‌ی آن اشاره کرد. مصارف این بادام می‌توان به مصرف به طور جدا، مصرف به طور مخلوط در آجیل، مصرف به عنوان خلال و پرک بادام در آشپزی، تهیه‌ی روغن بادام برای مصارف درمانی و زیبایی، استفاده در صنایع شیرینی پزی و… اشاره کرد. اما مهم‌ترین کاربردی که برای آن گفته‌شده در صنایع بهداشتی و آرایشی می‌باشد چرا که که بادام مامایی از میزان چربی خوبی برخوردار است.

بادام‌ها در بادام‌ایران در دو شکل عمده و جزئی عرضه می‌شود. بادام مامایی سامان را می‌توانید علاوه بر خرید به صورت عمده به صورت جزئی و در واقع بسته‌بندی شده نیز خرید نمایید.

انواع عرضه‌ی بادام مامایی سامان