مرکز عرضه‌ی بادام سنگی با کیفیت عالی

بادام سنگی یکی از انواع بادام‌های درختی است که در این مطلب به بررسی و شناخت این نوع از بادام درختی و انواع آن می‌پردازیم. بادام‌ایران با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی تجارت انواع بادام درختی مرکز عرضه‌ی بادام سنگی با کیفیت عالی نیز می‌باشد که از آن طریق بهترین بادام‌های درختی را می‌توانید خریداری نمایید.

خرید بادام سنگی و انواع آن

بادام‌های درختی انواع مختلفی دارند که بر حسب مشخصات هر کدام از آن‌ها به انواع گوناگون تقسیم شده‌اند. یکی از این انواع، بادام سنگی است. بادام سنگی دارای پوسته‌ای بسیار سفت و سخت است و برای شکستن آن نیاز به ابزار مناسبی می‌باشد. مغز بادام سنگی نیز مانند سایر بادام‌های درختی ترد، خوشمزه و خوش‌طعم است. بادام سنگی از گونه‌های بادام درختی‌ای است که خود نیز به گونه‌های مختلفی تقسیم می‌شود. شاید اسم بادام‌های سهند، شمشیری و ربیع به گوشتان خورده باشد. هر کدام از این بادام‌ها به دلیل تفاوت‌هایشان با یکدیگر به نام های مختلف نامگذاری شده‌اند اما همه‌ی آن‌ها از دسته‌ی بادام سنگی هستند و مشخصات کلی این بادام را دارند.

از مشخصات بادام سهند باید گفت که رنگ مغز بادام سنگی سهند تیره است و اندازه‌ی آن پهن و درشت می‌باشد و ۲۷ تا ۳۳ درصد از این بادام را تشکیل می‌دهد. باید گفت درصد دوقلویی مغز آن نیز ۸/۴ درصد است. بادام دیگر، بادام شمشیری است که شکل آن شبیه به چشم انسان  است. این بادام، پوستی سخت نسبت به سایر ارقام بادام سنگی دارد و به همین دلیل وزن آن سنگین‌تر است. آخرین نوع بادام نیز بادام ربیع است. باید گفت که مغز بادام ربیع ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دوقلو زایی این بادام بسیار زیاد و حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد است. ظاهر میوه بادام سنگی ربیع به شکل تخم مرغ و بیضی شکل است. همچون سایر انواع بادام سنگی‌ پوسته‌ی آن چوبی است.

برای خرید بهترین بادام‌های سنگی و انواع آن، مخصوصاً بادام ربیع با بادام ایران تماس حاصل نمایید.

خرید بادام سنگی و انواع آن 

انواع فروش بادام سنگی

در بادام‌ایران این مرکز خرید و فروش انواع بادام، بادام‌ها به دو صورت به فروش می‌رسد. فروش به صورت عمده و فروش به صورت جزئی. در این صورت همه‌ی خریداران چه با نیاز مصرفی بالا چه با نیاز مصرفی پایین می‌توانند بادام مورد نظر خود را با بهترین کیفیت تهیه نمایند.

فروش بادام به صورت جزئی در بسته‌بندی‌های شکیل و مناسب این محصولات انجام می‌پذیرد.

نکته‌ی قابل توجه در خرید از بادام‌ایران در این است که بادام‌ها بدون واسطه از باغدار و تولید کننده خریداری می‌شود و در این خرید و فروش دست واسطه کوتاه‌تر و اطمینان از کیفیت بیشتر است.

انواع فروش بادام سنگی

قیمت بادام درختی

به طور کلی اگر قصد هر نوع بادامی را دارید رعایت نکاتی هنگام خرید می‌تواند به شما کمک کند که به مراتب انتخاب بهتری داشته‌باشید و بادام با کیفیت‌تری خریداری نمایید.

اولین نکته چشیدن بادام است. بادام‌ها به طورکلی باید ترد باشند و طعم خوب و خوشمزه‌ای داشته‌باشند. در غیر این صورت نشان‌ از کهنگی بادام است.

در دومین گام بادام را به لحاظ ظاهر بررسی کنید. یک مشت بادام باید یکدست و همگون باشد. بادام با کیفیت باید خالی از کپک زدگی و سوراخ باشد.

برای اطلاع از قیمت هر کدام از بادام‌های درختی همکاران بخش فروش ما پاسخگو شما هستند.

قیمت بادام درختی