خرید بادام مامایی به صورت عمده

بادام‌ها از دسته‌ی مغز‌هایی هستند که بسیار پرخاصیت‌اند و دارای انواع مختلف می‌باشند. یکی از این انواع، بادام مامایی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. برای خرید بادام مامایی به صورت عمده فروشگاه بادام ایران در خدمت شماست.

فروش بادام مامایی با قیمت مناسب

بادام مامایی یکی از بهترین بادام هاست. از ویژگی‌های آن این است که پوستی کلفت و محکم شبیه پوست بادام سنگی دارد. ظاهر بادام مامایی کشیده است و مغز این نوع بادام معمولاً مغز درشتی است. درخت بادام مامایی به اصطلاح دیرگل است و در برابر آفت‌ها مقاوت بالایی دارد، اما میوه آن نیز زودرس است. در حال حاضر تقریباً تنها استان تولید کننده و صادرکننده‌ی بادام مامایی در ایران استان چهارمحال و بختیاری است. در بازار بادام، عموماً بادام ربیع را با بادام مامایی مقایسه می‌کنند زیرا که به هم شبیه هستند و به همین دلیل تشابه قیمتی دارند. اما یک نکته‌ی مهم در تفاوت بادام ربیع و بادام مامایی در رنگ این دو وجود دارد که خوب است بدانید، رنگ بادام مامایی معمولاً زرین است درحالی‌ که بادام ربیع دارای رنگ‌های متفاوتی است. اگر رنگ بادام ربیع شبیه مامایی باشد در  همان رده‌ی قیمت است اما اگر رنگ بادام ربیع تیره باشد ارزان‌تر از بادام مامایی است. بیشترین صادرات بادام مامایی در دنیا از سوی کشور‌های ایران و هند انجام می‌گیرد. بادام‌ها در بازار قیمت‌‌هایی دارند که مسئله‌ی واسطه بر روی آن تاثیر گذاشته‌است. در این‌جا بادام‌ایران، بادام از کشاورزان و در واقع تولیدکننده به فروش می‌رسد. بنابراین علواه بر خرید با قیمت پایین‌تر خرید با اطمینان‌تری خواهید داشت چراکه طرف معامله‌ی شما خود باغدار است.

فروش بادام مامایی

خواص بادام مامایی

بادام مامایی نیز مثل سایر بادام‌ها خواص فراوانی دارد. از خواص مواد مغذی بادام مامایی می‌توان به تقویت حافظه و پیشگیری از بیماری آلزایم اشاره کرد. برای تقویت قوای جسمانی و استحکام استخوان نیز مصرف شیر بادام توصیه می‌شود زیرا که بادام کلسیم فراوانی دارد. همچنین خوردن یک مشت بادام نیز این مواد مغذی را به بدن می‌رساند اما مصرف شیر بادام به این دلیل توصیه‌ می‌شود که بادام دیر هضم است و برای کسانی که مشکلات گوارشی دارند هضم آن سخت است. همپچنین مصرف بادام مامایی برای مردان نیز مفید است و باعث تقویت هورمون های مردانه می‌شود. بادام مامایی باداشتن انواع ویتامین‌ها تاثیر بسزایی در سلامت پوست و زیبایی و رفع مشکلات پوستی دارد.

خواص بادام

عرضه ‌ی بادام مامایی مرغوب

بادام مامایی طرفداران زیادی دارد. چرا که با عرضه‌‌اش می‌تواند در موارد زیادی به کار رود. بادام مامایی هم به طور مستقل می‌تواند مصرف شود مثل سایر آجیل‌ها و هم اینکه به طور معمول در صنایع غذایی استفاده شود. به طور مثال به صورت پودر و خلال و پرک در موارد کیک و شیرینی و دسر استفاده گردد. در آجیل نیز به دو صورت، شور و خام استفاده می‌شود. هم چنین باید اشاره کرد بادام مامایی به دلیل چربی فراوان در برخی کاربردهای صنعتی نیز وجود دارد. حتماً تا به حال به موارد آرایشی با عکس بادام بر روی بسته‌بندی‌ آن برخورده‌اید، بادام مامایی در مواردی مانند تولید صابون و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود.

عرضه ‌ی بادام مامایی مرغوب