خرید بادام منقا اصل با بهترین قیمت

حتماً تا کنون نام بادام کاغذی را شنیده‌اید. دلیل نامگذاری این بادام به خاطر پوست نازک آن است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های این بادام در این مطلب با ما همراه باشید. برای خرید بادام منقا اصل با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش بادام منقا از تولید کننده

بادام منقا یکی از انواع بادام‌های درختی است. این بادام در استان‌های مختلفی از ایران مانند استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان این بادام کشت می‌گردد. دلیل رواج کشت بادام درختی در ایران آب و هوای مناسبی است که وجود دارد و کیفیت محصولات را بالا می‌برد. در بادام ایران که مرکز پخش و نوزیع بادام‌های درختی است بادام کاغذی با کیفیت بالا از تولید کننده اصلی بدون حضور واسطه به دست مشتری و به فروش می‌رسد.

از ویژگی‌های منقا که به آن بادام کاغذی نیز می‌گویند پوسته‌ی خارجی بسیار نازکی دارد و با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز این بادام بسیار آسان است. طعم و مزه‌ی این بادام نیز شیرین و خوشمزه است. رنگ بادام منقا نیز، قهوه‌ای روشن است. بنابراین آسان‌ترین روش شناخت بادام منقا توجه به پوسته‌‌ی آن است.

فروش بادام منقا از تولید کننده

ارزش غذایی بادام منقا

از فواید و ارزش غذایی بادام‌ منقا باید به ویتامینE، کلسیم، فسفر، آهن، منزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم مورد نیاز بدن، روی، سلنیوم، مس و نیاسین اشاره کرد.

کاریرد انواع بادام درختی از جمله بادام منقا در موارد مختلفی است. کاربرد این بادام می‌تواند در صنایع آشپزی و صنایع شیرینی‌پزی به عنوان خلال، پرک و آرد بادام باشد و همچنین روغن بادام که یکی از مهم‌ترین فرآرده‌های بادام است در صنایع بهداشتی و آرایشی کاربرد دارد.

ارزش غذایی بادام منقا

مرکز فروش اینترنتی بادام منقا

بادام منقا به دو صورت مغز و با پوست به فروش می‌رسد. زمانیکه قصد خرید بادام منقا را دارید نکاتی را مدنظر داشته‌باشید تا بتوانید از کیفیت اصل بادامی که خرید می‌کنید مطمئن باشید. این نکات به دو دسته‌ی زیر تقسیم می‌شود:

چشیدن مزه‌ی بادام

آسان‌ترین راه این است که بادام مورد نظر را بچشید. باید بدانید مزه‌ی اصلی بادام منقا یعنی طعم تازه، ترد و خوش مزه است و از مهم‌ترین علامت‌های بادام کهنه، طعم بیات و ماندگی، بوی ترشیدگی، رطوبت و نا می‌باشد.

بررسی ظاهر بادام

بررسی بادام از نظر ظاهری نیز مهم است. یک مشت بادامی که به دست می‌گیرید باید یکدست، همگون و فاقد علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای و سیاه باشد. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته‌ باشید نیز رنگ‌های خوراکی است. گاهی اوقات روی بادام‌ها از رنگ‌های غیرمجاز خوراکی استفاده می‌شود. این رنگ‌ها خطرات جدی برای سلامتی دارند. برای اینکه تشخیص بدهید روی مغز بادام موردنظرتان رنگ خوراکی استفاده شده یا نه یک دستمال مرطوب شده را بردارید و سطح بادام را پاک کنید، اگر رنگی بر دستمال مشاهده کردید به معنی استفاده از آن رنگ‌هاست. بنابراین از خرید آن بادام پرهیز کنید.

برای خرید امن و مطمئن بادام منقا اصل از فروشگاه اینترنتی با تجربه‌ای مانند بادام‌ایران می‌توانید اقدام به سفارش و خرید بادام با قیمت مناسب و کیفیت بالا نمایید.

مرکز فروش اینترنتی بادام منقا