خرید بادام تلخ تازه و اصل

بادام تلخ یکی از انواع بادام درختی است. این بادام علی رغم تشابه ظاهری‌ای که با دیگر بادام‌ها‌ی درختی دارد به لحاظ طعم با بقیه‌ی بادام‌ها متفاوت است که در این مطلب به شناخت این نوع بادام تلخ می‌پردازیم. برای خرید بادام تلخ تازه و اصل با بادام‌ایران مرکز خرید و فروش بادام درختی تماس حاصل نمایید.

فروش بادام تلخ از تولید کننده

بادام تلخ یکی از بادام‌هایی است که در دسته‌ی انواع بادام‌های درختی جا می‌گیرد. بادام تلخ گرچه در ظاهر شبیه سایر بادام‌ها می‌باشد اما ویژگی‌هایی دارد که آن را متمایز می‌کند. طبع بادام تلخ گرم و خشک است. بادام تلخ حاوی سمی به نام اسیدهیدروسیانیک است که قابلیت این را دارد که در بدن به سیانید تبدیل شود و بسیار خطرناک باشد. بنابراین براحتی سایر بادام‌ها نمی‌توان آن را مصرف کرد، مصرف تنها ۷ عدد بادام تلخ که سم آن جدا نشده‌است منجر به مسمویت جدی می‌گردد. بنابراین مصرف بادام تلخ می‌تواند یک عدد در میان بادام‌های شیرین باشد.

از فواید بادام تلخ می‌توان به کاهش سر درد، رفع تنگی نفس، پاکسازی سموم بدن و از بین برندگی‌ لک‌های صورت اشاره کرد.

در بادام ایران انواع بادام تلخ از تولیدکننده به مصرف کننده به فروش می‌رسد و خریدار بادام درختی بدون واسطه را با قیمت مناسب خرید می‌نماید.

فروش بادام تلخ از تولید کننده

خرید بادام تلخ عمده و جزئی

بادام تلخ از این مرکز به دو صورت عمده و جزئی عرضه می‌گردد.

بادام تلخ عمده: این نوع از خرید بادام همان فروش به صورت فله‌ای بادام است که بیشتر مناسب برای کسانی است که نیاز‌های مصرفی عمده دارند.

بادام تلخ بسته‌بندی: این نوع از عرضه‌ی بادام در بسته‌بندی‌هایی با پوشش مناسب است که عایق عوامل فاسد کننده‌ی بادام می‌باشد و دارای علائم و نشانه‌های بهداشتی می‌باشد.

برای سفارش با بادام ایران بورس انواع بادام درختی ایرانی تماس بگیرید.

خرید بادام تلخ عمده و جزئی 

ماسک‌های صورت بادام تلخ

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از روغن بادام تلخ استفاده در امور بهداشتی آرایشی برای سلامت صورت است. از این موارد می‌توان به ماسک‌های زیر که دستور تهیه‌ی آن نیز آورده شد اشاره کرد:

ماسک روغن بادام تلخ و عسل:

برای تهیه‌ی این ماسک یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ به همراه دو قاشق غذاخوری عسل را با هم ترکیب کنید. سپس ترکیب به دست آمده را روی صورت خود بگذارید. این ماسک منجر به بهبود عملکرد سلول‌­های پوست می­‌شود و از پیری زودرس پوست جلوگیری می­‌کند.

توصیه می‌شود این ماسک را دوبار در هفته استفاده کنید.

ماسک روغن بادام تلخ و شیر:

برای تهیه‌ی این ماسک نیز 1 قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ، نصف قاشق شیر و نصف قاشق آبلیمو طبیعی را مخلوط کنید تا به ترکیب مناسب مواد ماسک برسید. سپس آن را روی صورت خود بمالید. این ماسک کمک می‌کند تا پوست روشن شود. این ماسک را نیز بهتر است که بصورت یکبار در هفته استفاده کنید.

جهت اطلاعات بیشتر باید گفت که مواد ترکیب ماسک صورت را روی پوست صورت به صور یکسان جز به قسمت‌های منافذ مانند چشم و بینی و دهان باید پخش کنید.

علاوه بر این‌ها بادام تلخ فوایدی دیگری نیز مانند استفاده در ماساژ بدن دارد.

ماسک‌های صورت بادام تلخ