خرید و فروش بادام مامایی سامان با بهترین قیمت

بادم مامایی یکی از بادام درختی‌های مهم است که معروف‌ترین آن متعلق به شهر سامان در چهارمحال و بختیاری است. در این مقاله به آشنایی با بادام مامایی می‌پردازیم. برای خرید و فروش بادام مامایی سامان با بهترین قیمت با همکاران ما در بادام‌ایران تماس بگیرید.

خواص بادام مامایی

بادام مامایی همچون سایر بادام درختی‌ها منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم هستند. همچنین بـادام دارای ترکیبات دیگری از جمله تیامین، نیاسین و روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث نیز می‌باشد. این ترکیبات از مهم‌ترین نیاز‌های روزمره بدن انسان است و همین باعث شده بادام به یکی از بهترین میان‌وعده‌های غذایی برای تامین انرژی و سوخت و ساز بدن تبدیل شود.

خواص بادام مامایی

خرید عمده‌ی بادام مامایی

بادام مامایی یکی از بهترین بادام های درختی است. بادام مامایی ویژگی‌هایی دارد که در ادامه به آن اشاره می‌شود:

پوسته و مغز بادام مامایی

پوست این بادام کلفت، محکم و شبیه پوست بادام سنگی سخت است. مغز بادام مامایی به لحاظ ظاهری کشیده است و معمولاً درشت است. درخت بادام مامایی به اصطلاح دیرگل است و در برابر آفت‌ها مقاوت بالایی دارد، اما میوه آن نیز زودرس است.

رنگ بادام مامایی

نکته‌ای در خصوص رنگ بادام مامایی و تفاوت آن با رنگ بادام ربیع وجود دارد. رنگ مغز بادام مامایی معمولاً زرین است درحالی‌ که بادام ربیع دارای رنگ‌های متفاوتی است. اگر رنگ بادام ربیع شبیه مامایی باشد در  همان رده‌ی قیمت است اما اگر رنگ بادام ربیع تیره باشد ارزان‌تر از بادام مامایی است.

گزینه‌ی صادرانی مهم

بادام‌هایی ایرانی به دلیل طعم فوق‌العاده‌ای که دارند از محبوب‌ترین بادام‌ها در دنیا هستند. بادام مامایی یک از مهم‌ترین گزینه‌های صادراتی بادام است. بیشترین صادرات بادام مامایی در دنیا از سوی کشور‌های ایران و هند انجام می‌گیرد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید عمده‌ی بادام مامایی از فروشگاه بادام ایران خرید از تولید کننده‌ و باغدار است. حذف واسطه بر اطمینان از کیفیت محصول مورد خریداری و همچنین کاهش و مناسب‌تر شدن قیمت آن تاثیر می‌گذارد.

خرید عمده‌ی بادام مامایی

مرکز عرضه‌کننده‌ی بادام مامایی

بادام ایران مرکز عرضه‌کننده‌ی بادام مامایی است و یکی از علل محبوبیت بادام مامایی استفاده‌های مختلف از آن در مصارف مختلف است. بادام مامایی علاوه بر مصرف مستقیم یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در صنایع غذایی و صنعتی است.

صنایع غذایی

تعدادی از غذاهای خوشمزه‌ی ایرانی هستند که در آن از خلال بادام استفاده می‌شود. همچنین کیک‌ها، شیرینی‌ها و دسرهایی هستند که در آن‌ها از خلال و پرک بادام استفاده می‌شود.

کاربرد صنعتی

بادام مامایی در مواردی مانند تولید صابون و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. دلیل استفاده از این بادام در این مصارف چربی فراوانی است که در این بادام وجود دارد.

مرکز عرضه‌کننده‌ی بادام مامایی

قیمت بادام مامایی

بادام مامایی برای عرضه در بازار علاوه بر اینکه هم با پوست و هم به صورت مغز بادام عرضه می‌شود در انواع مزه‌های مختلف نیز توزیع می‌شود.

بادام مامایی خام: مغز خام بادام مامایی همانطور که از اسم آن پیداست خام است و هیچ گونه افزودنی‌ای ندارد.

بادام مامایی بو داده: مغز بادامی است که تفت داده شده و مزه دار است.

برای اطلاع از قیمت بادام مامایی با ما تماس بگیرید.

مرکز عرضه‌کننده‌ی بادام مامایی