خرید و فروش بادام سنگی درجه یک

بادام سنگی یکی از بهترین‌های انواع بادام‌های ایرانی است. بادام سنگی‌ در انواع مختلف عرضه می‌شود که در این مقاله به آن می‌پردازیم. در بادام‌ایران خرید و فروش بادام سنگی درجه یک انجام می‌پذیرد.

خرید بادام سنگی عمده

بادام یکی از منابع مهم تامین انرژی است و بسیار توصیه شده که می‌تواند یکی از میان وعده های مغذی باشد. دلیل این توصیه وجود ترکیبات غذایی مفیدی از جمله فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث  می‌باشد. بنابراین شاید بتوان گفت این مغز در مقایسه با سایر اجزای تشکیل دهنده مخلوط آجیل، بالاترین مواد مغذی را دارد.

ایران به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی تولید کننده‌ی انواع بادام‌های با کیفیت ایرانی و همچنین بادام سنگی می‌باشد. از مراکزی تولیدی بادام می‌توان به استان‌های  آذربایجان شرقی و غربی،خراسان، فارس، سمنان، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، کرمان، تهران، زنجان و مرکزی اشاره کرد.

خرید بادام سنگی عمده 

قیمت بادام سنگی

بادام سنگی مانند سایر بادام درختی دارای درجه‌بندی‌های کیفی متفاوتی است. برای شناسایی این انواع به مشخصات ظاهری این بادام‌ها و نام‌های آن در ذیل اشاره خواهد شد.

مغز بادام بسیار با کیفیت و درجه یک که هیچ گونه چروکی ندارد و صاف و کشیده است را بادام سوپر می‌نامند. خود مغز بادام سوپر به دو نوع زرین و معمولی تقسیم می‌شود.

مغز بادامی که یک درجه کیفی پایین‌تر از درجه‌‌ی کیفی مغز بادام سوپر باشد را بادام سرتی می‌گویند. از ویژگی‌های این مغز این است که بدون شکستگی و خوردگی می‌باشد. از دیگر مشخصات مغز بادام سرتی این است که تقریبا 50% تک مغز و 50% دوقلو می‌باشد.

از ضایعات مغز بادام سرتی که غالباً مغزهای شکسته هستند، درجه کیفی بادام لپه تشکیل می‌شود. مغز بادام لپه نیز در دو دسته  است، لپه درجه یک که درصد شکستگی آن پایین است و لپه معمولی که درصد شکستگی آن بالا است.

ترکیب همه‌ی بادام‌های بالا بادام معمولی را تشکیل می‌دهد.

برای دریافت آخرین قیمت بادام سنگی با ما در تماس باشید.

قیمت بادام سنگی 

مرکز خرید بادام سنگی

بادام ایران مرکز خرید بادام سنگی است که بادام سنگی را به دو صورت عرضه می‌کند:

عرضه فله

عرضه‌ی فله یکی از صورت‌های رایج عرضه‌ی محصولاتی همچون بادام است. عموماً خرید به صورت فله برای کسانی که بادام با حجم زیاد نیاز دارند مفید و مقرون به صرفه است.

عرضه‌ی بسته‌بندی

بادام‌ها علاوه بر عرضه به صورت فله به صورت بسته‌بندی نیز به فروش می‌رسد. از فواید بادام‌های بسته‌بندی خرید محصولی با بسته‌بندی شیک، بهداشتی، با درج تاریخ‌های تولید و انقضا و سایر علائم بهداشتی است. همچنین می‌توانید با خرید بادام بسته‌بندی شده از این محصولات به عنوان سوغاتی یا حتی هدیه استفاده کنید.

همچنین خوب است بدانید که بادام‌ سنگی مانند سایر بادام‌ها در انواع خام و یا بو داده، شور و تفت داده در بازار عرضه می‌شود. از فواید بادام خام این است که بی هیچ افزودنی‌ای می‌باشد و در نتیجه ترکیبات بادام حفظ می‌شود اما بادام‌هایی که مزه دار شده‌اند بیشتر باب طبع خریداران و مصرف کنندگان می‌باشند، البته باید بدانید که فرابند بودادن می‌تواند بعضی ترکیبات بادام را از بین ببرد.

مرکز خرید بادام سنگی