خرید و فروش بادام منقا درجه یک

یکی از پرطرفدارترین بادام‌های درختی بادام منقا است. این بادام ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر بادام‌های درختی متمایز می‌کند. برای خرید و فروش بادام منقا درجه یک می‌توانید از بادام‌ایران که یک مرکز با سابقه در زمینه‌ی عرضه‌ی بادام درختی است اقدام فرمایید.

فروش اینترنتی بادام منقا درجه یک

بادام منقا از دسته‌ی بادام‌های درختی است و به دلیل تفاوت‌هایی که دارد به بادام منقا دسته‌بندی می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های بادام منقا پوست آن است که بسیار نازک است و با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز این بادام بسیار آسان است. درباره‌ی طعم و مزه‌ی این بادام باید گفت که طعم شیرین و ملایم و خوشمزه‌ای دارد. رنگ این نوع بادام نیز، قهوه‌ای روشن است.

بادام منقا از محبوب‌ترین بادام‌های در بازار است که با کیفیت درجه یک از بادام‌ایران به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رساند.

فروش اینترنتی بادام منقا درجه یک

فواید و خواص بادام

بادام یکی از محصولاتی است که دارای ترکیبات بسیار بالایی است و مهم‌ترین نیازهای غذایی بدن را تامین می‌کند. این خواص به ترتیب عبارتند از: فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث است.

یه طور خلاصه از فواید بادام برای سلامتی باید به حفظ سلامت قلب، حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بروز آلزایمر، حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان، حفظ سلامت پوست و مو و پیشگیری یا بهبود آسیب‌های پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات، تنظیم فشارخون، افزایش میزان انرژی، جلوگیری از یبوست،‌ کمک به کاهش وزن و… اشاره کرد.

فواید و خواص بادام 

مرکز عرضه‌ی بادام منقا

بادام‌ایران مرکز عرضه‌ی بهترین بادام‌های درختی از جمله بادام منقا است. اما باید بدانید که بادام‌ها نیز مانند هر محصول دیگری دارای انواع کیفیت‌های مختلف است. هر کدام از این کیفیت‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را از هم تفکیک می‌دهد. مهم‌ترین انواع این درجات کیفی مغز بادام عبارتند از بادام سوپر، سرتی، لپه و معمولی.

مغز بادام سوپر

به با کیفیت‌ترین نوع مغز بادام، مغز بادام سوپر گفته می‌شود. مغز بادام سوپر صاف و کشیده است و هیچ گونه چروکی ندارد. این مغز بادام به دو نوع تقسیم می‌شود که شامل مغز بادام زرین و مغز بادام معمولی است.

مغز بادام سرتی

این مغز بادام مانند مغز بادام سوپر، مغزی است بدون شکستگی و خوردگی. اما باید بدانید که مغز بادام سرتی درجه کیفی پایین‌تری دارد. از ویژگی‌های مغز بادام سرتی این است که تقریبا 50% تک مغز و 50% دوقلو می‌باشد.

مغز بادام لپه

این مغز بادام نیز دو دسته است. لپه درجه یک که درصد شکستگی آن پایین است و لپه معمولی که درصد شکستگی آن بالا است. در واقع این بادام از ضایعات مغز بادام سرتی تهیه می‌شود.

مغز بادام معمولی

این نوع مغز بادام مخلوطی از همه‌ی درجه‌بندی‌های بادام‌های بالا از جمله سوپر، سرتی، لپه و دوقلو است.

همچنین باید گفت با خرید بادام منقا نه تنها به صورت خشکبار می‌توان از آن استفاده کرد، بلکه فرآورده‌های مختلفی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها باید به روغن بادام اشاره کرد. طبق تحقیقات روغن بادام تاثیر بسیار زیادی ذر سلامت فیزیکی و زیبایی دارد.

مرکز عرضه‌ی بادام منقا