خرید و قیمت مناسب بادام سنگی با کیفیت بالا

بادام‌های درختی ایرانی به انواع مختلفی تقسیم و دسته‌بندی می‌شوند که یکی از آن‌ها بادام سنگی است. بادام سنگی است بادامی است با ویژگی‌های مخصوص به خود که یکی از مهم‌ترین انواع آن یعنی بادام ربیع در بادام‌ایران با قیمت مناسب عرضه می‌گردد. برای خرید این نوع بادام با کیفیت بالا با ما تماس حاصل فرمایید.

خرید بادام سنگی از تولید کننده

بادام سنگی یکی از انواع بادام درختی است. از اولین ویژگی‌هایی که در مورد این بادام می‌توان گفت این است که این بادام پوسته‌ای سفت و سخت دارند و براحتی شکسته‌ نمی‌شوند. به دلیل این پوسته‌ی سخت کمتر در معرض اکسیژن قرار گرفته و در نتیجه ماندگاری بهتری دارد. طبع بادام سنگی نیز گرم و تر است. بادام سنگی خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها بادام ربیع است. بادام ربیع دارای مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام را شامل می‌شود. درصد دو قلو زایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد.

بادام درختی در استان‌های مختلفی تولید می‌شود و از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از بادام‌ایران در این است که دست واسطه در این خرید و فروش کوتاه است و محصول از تولید کننده به دست مشتری می‌رسد.

برای خرید این بادام با مناسب‌ترین قیمت به صورت عمده و یا جزئی می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

خرید بادام سنگی از تولید کننده

فروشگاه اینترنتی بادام سنگی

زمانی که بادام درختی را خرید می‌نمایید بهتر است ویژگی‌های یک بادام خوب را در بادام مورد نظر بررسی کنید. نشانه‌های کیفی بادام را می‌توان در ظاهر و در مزه‌ی بادام تقسیم کرد.

مزه‌ی بادام

بادام مورد نظر را بچشید. مزه‌ی اصلی بادام تازه، ترد و خوش مزه است و از مهم‌ترین علامت‌های بادام کهنه، طعم بیات و ماندگی، بوی ترشیدگی، رطوبت و نا می‌باشد.

شکل بادام

یک مشت بادام را بردارید، بادام‌ها باید یکدست، همگون و فاقد علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای و سیاه باشد. همچنین فاقد رنگ‌های خوراکی باشد چرا که گاهی اوقات روی بادام‌ها از رنگ‌های غیرمجاز خوراکی استفاده می‌شود. این رنگ‌ها خطرات جدی برای سلامتی دارند. برای اینکه تشخیص بدهید روی مغز بادام موردنظرتان رنگ خوراکی استفاده شده یا نه یک دستمال مرطوب شده را بردارید و سطح بادام را پاک کنید، اگر رنگی بر دستمال مشاهده کردید به معنی استفاده از آن رنگ‌هاست. بنابراین از خرید آن بادام پرهیز کنید.

بادام ایران یک فروشگاه اینترنتی است که مرکز خریدی با سابقه‌ی طولانی در خرید و فروش بادام درختی همواره بادام‌هایی با کیفیت را عرضه می‌دارد.

فروشگاه اینترنتی بادام سنگی

بادام و کاربرد آن در دسر

یکی از مهم‌ترین دسرهایی که با بادام تهیه می‌شود حریره‌ی بادام است. بادامی را که پوست کنده‌اید با رنده‌ی خیلی ریز رنده کنید. سپس ماده‌ی به دست آمده را در شیر بریزید و روی شعله قرار دهید تا به جوش بیاید. در این فاصله، آرد برنج و شکر را مخلوط کنید و مقداری از شیر گرم را هم به آن اضافه کنید و کامل بزنید تا گلوله‌های آن باز شود و یکدست شود. سپس به ظرف حاوی شیر و بادامی که آماده کرده‌اید اضافه‌ کنید. مواد را پیوسته با یک همزن یا چنگال خوب هم بزنید تا حریره به غلظت مناسب خود برسد.اگر برای مصرف افراد بزرگسال حریره را درست کرده‌اید حتی می‌توانید مایه را صاف نکنید و به همان صورت سرو کنید.

فروشگاه اینترنتی بادام سنگی