خرید بادام درختی منقا با مناسب ترین قیمت

یادام‌های ایرانی انواع مختلفی دارند که یکی از آن‌ها بادام منقا است. در این مطلب به بررسی این نوع از این بادام می‌پردازیم. برای خرید بادام درختی منقا با مناسب‌ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش بادام منقا

ایران کشوری است که به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب یکی از بهترین تولید کنندگان بادام در سراسر جهان است. بادام ‌های ایرانی بادام‌های خوش طعم و با کیفیت است که به انواع گوناگونی تقسیم می‌شوند. انواع این بادام‌ها عبارتند از : بادام منقا، بادام سنگی، بادام مامایی، بادام ربیع، بادام سفید و…

همانطور که گفته شد در این مطلب به بررسی بادام منقا می‌پردازیم. هر کدام از این بادام‌ها ویژگی منحصر به فردی دارند که آن‌‌ها را از سایر بادام‌ها جدا می‌کند.

از ویژگی‌های بادام منقا این است که پوسته‌ی این بادام نازک است به طوری که برخلاف بادام‌های دیگر مثل بادام سنگی با فشار دست شکسته می‌شود و دسترسی به مغز آن آسان است. یکی از علت‌های محبوبیت این بادام در بازار نیز همین ویژگی‌ آن است. ویژگی‌ مهم دیگر بادام منقا مزه‌ی آن است که بسیار خوش طعم و خوش‌ مزه است. رنگ این بادام نیز قهوه‌ای روشن است. از دیگر نام‌های این بادام، بادام پوست کاغذی یا اصطلاحاً بادام کاغذی می‌باشد که به خاطر پوست آن به این نام معروف شده‌است. از میان عمده‌ی استا‌ن‌ های تولید کننده‌ی بادام در ایران، استان چهارمحال و بختیاری از مهم‌ترین آن‌هاست.

بادام ایران مرکز فروش بادام منقا می‌باشد.

مرکز فروش بادام منقا

انواع فروش بادام منقا

بادام منقا مانند سایر بادام‌ها در بازار در شکل‌‌های مختلفی از جمله با پوست و به صورت مغز و هم چنین در انواع مزه به صورت طعم‌دار و خام عرضه می‌شود.

بادام مزه‌دار: مغز بادام برشته، بادامی است که در طی فرایند مخصوصی در کوره، ترد و خوشمزه شده‌است. در این فرایند روغن‌هایی مثل روغن سویا برای برشته‌کردن به بادام اضافه شود. برای برشته کردن گاهی از نمک نیز استفاده می‌شود. نمکی کردن بادام هم روی بادام با پوست می‌تواند انجام شود و هم روی مغز بادام. توجه داشته‌باشید پس از فرایند برشته کردن رنگ بادام تغییر می‌کند، اما رنگ داخلی همچنان باید سفید باشد.

بادام خام: بادام خام به بادامی گفته می‌شود که هیچ گونه فرایندی از حرارت‌دهی، برشته‌سازی و مزه دهی را نداشته است و هیچ‌گونه افزودنی‌ای ندارد. این بادام با مزه‌ی اصلی و ارگانیک دارند.

انواع فروش بادام منقا

بادام منقا و زیبایی

منبع ویتامین E: یکی از مهم‌ترین نیاز‌های پوست صورت تامین این ویتامین است. وبتامینE منجر به مرطوب سازی پوست نیز می‌شود.

کاهش چین و چروک پوست: بادام دارای آنتی اکسیدان‌های مختلف است و این موضوع می‌تواند از بادام برای کاهش چین و چروک کمک کند.

پاکسازی سموم بدن: بادام سرشار آنتی اکسیدان‌ است که بطور موثری سموم و رادیکال‌های آزاد را پاکسازی می‌کند.

کاهش تیرگی چشم: از فواید دیگر بادام رفع سیاهی اطراف چشم است که دغدغه‌ی خیلی از افراد است. خواص بادام تاثیر زیادی در رفع این سیاهی‌ها دارد.

درمان آکنه و جوش : خواص بادام کمک می‌کند که به مرور آکنه‌ها و جوش‌ها از صورت پاک شوند چرا که بادام خاصیت پاکسازی عمقی صورت را دارد.

بادام منقا و زیبایی