مرکز خرید بادام به صورت کلی و جزئی با قیمت مناسب

بادام‌ایران یک مرکز خرید بادام به صورت کلی و جزئی با قیمت مناسب است. در این مطلب به آشنایی با محصول بادام ایرانی و انواع فرآورده‌هایی که از آن می‌توان تهیه کرد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

فواید بادام ایرانی

بادام درختی یا پوست کاغذی سرشار از از ویتامینE، کلسیم، فسفر، آهن، منزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم است. همچنین روی، سلنیوم، مس و نیاسین نیز ار دیگر ترکیبات بادام است.

بادام فواید زیادی برای سلامتی دارد که از جمله‌ی آن می‌توان به حفظ سلامت قلب اشاره کرد. بادام‌ها به دلیل داشتن آنتی اکسیدان‌های بالا که با اسیدهای چرب همراه می‌شوند از سکته‌ی قلبی جلوگیری می‌کنند. نیاسین بادام نیز یکی از عوامل مهم در پیشگیری از ابتلا به آلزایمر و حفظ سلامت مغز است. کلسیم موجود در بادام باعث استحکام استخوان و دندان‌ها می‌شود و علاوه بر کمک به رشد استخوان‌های کودکان از پوکی استخوان نیز جلوگیری می‌کند. همچنین خواص بادام برای سلامت و زیبایی پوست و مو بسیار اثر گذار است.

فواید بادام ایرانی

خرید بادام از تولید کننده

ایران دارای یکی از بهترین بادام‌های درختی است. مناطق مختلفی در ایران به دلیل شرایط بسیار مناسب آب‌ و هوایی تولید کننده‌ی انواع بادام درختی می‌باشند. از جمله این مناطق عبارتند از؛ استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان. از مهم‌ترین انواع بادام درختی نیز می‌توان به بادام سنگی، بادام کاغذی، بادام مامایی اشاره کرد. در این بین شهرستان سامان در استان چهار محال و بختیاری، یکی از مراکز مهم کشت و تولید بادام مامایی است. باید اشاره کرد که از مهم‌ترین کاربردهای بادام مامایی علاوه بر کاربرد در مصارف و بازار داخل، استفاده به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های صادرات است.

بادام درختی ایرانی یکی از خوشمزه‌ترین و خوش طعم ترین بادام‌های ایران است. یکی از مزیت‌های خرید از بادام‌ایران این است که واسطه حذف شده و خرید از خود باغدار و کشاورز اتفاق می‌افتد.

خرید بادام از تولید کننده

فروش اینترنتی انواع بادام درختی

بادام درختی علاوه بر اینکه می‌تواند به صورت خشکبار مورد استفاده قرار گیرد و مستقیماً استفاده شود دارای کاربردها و فرآورده‌های دیگری نیز می‌باشد که هر یک به تنهایی می‌توانند موضوع کسب و کاری باشند. در ادامه به برخی از این فرآورده‌ها اشاره می‌گردد.

روغن بادام: روغن بادام یکی از اولین و مهم‌ترین و با ارزش‌ترین فرآورده‌های بادام درختی است. از روغن بادام برای مصارف درمانی و مخصوصاً زیبایی استفاده می‌شود.

شیر بادام: شیر بادام یکی دیگر از فرآورده‌های بادام است که در منزل هم براحتی قابل تهیه است و یکی از بهترین جایگزین‌ها برای استفاده از شیر معمولی است چرا که بعضی افراد به علت مشکل گوارشی امکان استفاده از شیر را ندارند.

خلال و پرک بادام: خلال بادام و پرک بادام از فرآورده‌هایی بادام هستند که بسیار در صنایع غذایی، شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد دارد.

چای بادام و دمنوش پوست بادام: از خمیر بادام خیسانده و اضافه کردن آن به آب جوش می‌توان چای بادام و از دم کردن پوست بادام خیس خورده، دمنوش بادام تهیه کرد.

در این مرکز فروش اینترنتی انواع بادام درختی انجام می‌پذیرد.

فروش اینترنتی انواع بادام درختی