مرکز فروش بادام هندی با بهترین کیفیت

بادام هندی یکی از انواع بادام‌هایی است که در بازار موجود است و طرفداران زیادی دارد. در این مقاله به آشنایی با ویژگی‌های این بادام  و روش نگه‌داری آن می‌پردازیم. مرکز فروش بادام ایران، بادام هندی را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند و در اختیار مشتریان سراسر نقاط ایران قرار می‌دهد.

خواص بادام هندی

بادام هندی حاوی ویتامین‌هایی ازجمله ویتامینC،ویتامین E، ویتامین ‌‌B3 (نیاسین)، ویتامین B1، ویتامین B2 و ویتامین B6 و مواد معدنی کلسیم، سدیم، منیزیم، پتاسیم، ‌آهن و روی (زینک) است.

از خواص بادام هندی برای سلامت بدن می‌توان به کاهش فشار خون، حفظ سلامت پوست و مو، حفظ سلامت استخوان و مغز استخوان، حفظ سلامت قلب، پیشگیری از سرطان و… اشاره کرد.

نکته‌ای که باید در مصرف بادام هندی بدانید در مورد لزوم مصرف متعادل آن است. چرا که بادام هندی مغزی است که دارای اگزالات فراوان است که اگر بیش از حد مصرف شود در بدن کریستاله شده و منجر به سنگ صفرا می‌گردد. همچنین بادام هندی با وجود خواصی که برای مادران باردار دارد اگر شور باشد، باید مادر در مصرف آن محتاط باشد، چرا که استفاده‌ی بیش از حد سدیم برای جنین مضر است.

خواص بادام هندی

فروش بادام هندی بسته‌بندی شده

بادام هندی همچون سایر بادام ها در دو دسته‌ی فله و بسته‌بندی عرضه می‌شود و به فروش می رسد. نگهداری بادام‌ هندی نکاتی دارد که در سلامت آن موثر است. باید بدانید که بادام هندی در شرایط نامناسب و در رطوبت بالا به سرعت به توکسین‌های خطرناکی آلوده می‌شود. اگر بادام آلوده به توکسین زیاد مصرف شود منجر به سرطان کبد خواهد شد. بنابراین هنگام خرید این محصول به صورت فله از فروشگاه‌های معتبری خرید کنید که با رعایت شرایط مناسب از بادام هندی نگهداری می‌کنند یا آن‌ها را به صورت بهداشتی و بسته بندی خرید نمایید. از نشانه‌هایی که می‌توانید نگهداری بادام هندی در شرایط نامناسب را تشخیص بدهید چروکیدگی، آفت زدگی، مزه و بوی نامطبوع است.

شاید برایتان سوال باشد پس از خرید چگونه از بادام هندی مراقبت کنید تا ماندگاری بیشتری داشته‌باشد؟ بادام هندی مقدار زیادی اسید اولئیک دارد، باید آن را در ظروفی که درشان محکم بسته می‌شوند نگهداری کنید، به این طریق در یخچال تا شش ماه و در فریزر تا یک سال باقی می‌ماند. کره‌ی بادام هندی را نیز در صورت مصرف باز کردن بسته‌بندی آن، حتماً در یخچال نگهداری کنید.

فروش بادام هندی بسته‌بندی

خرید انواع بادام هندی

بادام‌هندی همچون بادام‌های دیگر در طعم‌های مختلف عرضه می‌شود. چرا که عموماً خشکبار مزه‌دار شده را بیشتر می‌پسندند، چه در آجیل چه به صورت مستقل.

بادام هندی انواع طعم‌های مختلفی دارد که به آن اشاره می‌شود.

بادام هندی خام: بادام هندی خام، بادامی است که هیچ افزودنی ندارد و به صورت خام و ساده بدون طعم خاصی عرضه می‌شود.

بادام هندی شور: بادام هندی‌هایی است که طی فرآیندی نمکی می‌شوند و مزه‌ی شوری دارند.

بادام هندی فلفلی: این بادام‌هندی‌ها با ادویه‌ی فلفل طعم‌دار می‌شوند و به آن بادام هندی فلفلی می‌گویند.

بادام هندی زعفرانی: این بادام هندی با ماده‌ی پرطرفدار زعفران طعم‌دار می‌شود که هم در مزه‌ی آن و هم در رنگ ظاهری آن تغییر خوبی ایجاد می‌کند.

خرید انواع بادام هندی