خرید اینترنتی انواع بادام سنگی به صورت عمده

سه نوع بادام به نام‌های بادام ربیع، شمشیری و سهند از خانواده‌ی بادام سنگی می‌باشند. بادام سنگی یکی از معروف‌ترین بادام‌های درختی است. در این مطلب به آشنایی با انواع این بادام‌ها می‌پردازیم. برای اینکه انواع بادام سنگی را به صورت عمده و کاملاً اینترنتی خرید نمایید با همکاران ما در مرکز خرید بادام‌ایران تماس حاصل نمایید.

فروش عمده‌ی بادام سنگی

یکی از بادام‌هایی که در ایران کشت و تولید می‌شود بادام سنگی یکی از انواع بادام‌های درختی ایرانی است که طعم و مزه‌ی بسیار خوبی دارد و شیرین است، اما باید بدانیم بادام سنگی خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر کدام ویژگی‌هایی دارند که به بررسی آن می‌پردازیم:

بادام درختی سهند

بادام سنگی سهند بادامی است که از مرغوبیت بالایی برخوردار است. رنگ آن قهوه‌ای تیره است. ظاهر آن پهن و درشت می‌باشد. تقریباً در 20 درصد موارد نیز امکان دارد که مغز بادام سهند، دوقلو باشد. وزن هر مغز این بادام حدودا 2 گرم می‌باشد.

بادام درختی شمشیری

بادام شمشیری نیز میوه آن بسیار بزرگ و بلند است. مغز آن نیز بیش از 60٪ است.

بادام ربیع

مغز این بادام ۳۳ الی ۳۵ درصد از کل بادام است. درصد دو قلو زایی این بادام نیز حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌باشد. ظاهر بادام ربیع نیز شکل تخم مرغ و بیضی شکل است.

تمامی انواع بادام سنگی دارای ویژگی مشترکی هستند که پوسته‌ی همه‌ی آن‌ها سفت و محکم است.

در این مرکز فروش بادام سنگی به صورت عمده با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

فروش عمده‌ی بادام سنگی

خواص بادام سنگی برای سلامتی

بادام یکی از مغذی‌ترین مغزها در خشکبار ایرانی شناخته شده‌است، چرا که ارزش غذایی بسیار بالا و متنوعی دارد که آن را به یکی از بهترین میان وعده‌ها برای تامین انرژی تبدیل کرده‌است. این خواص به ترتیب عبارتند از: فیبر، پروتئین، ویتامین ای، مس، منیزیم، فسفر، پتاسیم، تیامین، نیاسین، روی، فولات، ریبوفلاوین، ویتامین ب ۶ و ویتامین ث. به طور خلاصه از فواید بادام برای سلامتی باید به حفظ سلامت قلب، حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بروز آلزایمر، حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان، حفظ سلامت پوست و مو و پیشگیری یا بهبود آسیب‌های پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهابات، تنظیم فشارخون، افزایش میزان انرژی، جلوگیری از یبوست،‌ کمک به کاهش وزن و… اشاره کرد.

خواص بادام سنگی برای سلامتی 

عرضه و توزیع بادام سنگی

بادام‌ایران بورس انواع بادام درختی می‌باشد و انواع بادام‌های با کیفیت بالا و ممتاز در آن عرضه و توزیع می‌شود. اما به طور کلی هنگام خرید بادام به نکات زیر توجه نمایید تا بتوانید بادام مرغوب را بتوانید انتخاب کنید.

چشیدن مزه‌ی بادام: آسان‌ترین راه این است که بادام را بچشید. یک بادام خوب دارای طعم تازه، ترد و خوش مزه است و یک بادام کهنه، طعم بیات و ماندگی، بوی ترشیدگی، رطوبت و نا دارد.

بررسی ظاهر بادام: یک مشت بادام باید یکدست، همگون و فاقد علائمی مثل سوراخ، کپک زدگی، لکه‌های قهو‌ه‌ای و سیاه باشد. گاهی اوقات نیز روی بادام‌ها از رنگ‌های غیرمجاز خوراکی استفاده می‌شود. این رنگ‌ها خطرات جدی برای سلامتی دارند. یک دستمال مرطوب شده را بردارید و سطح بادام را پاک کنید، اگر رنگی بر دستمال مشاهده کردید به معنی استفاده از آن رنگ‌هاست.

عرضه و توزیع بادام سنگی