مرکز خرید بادام منقا با بهترین قیمت

در این مطلب به بررسی بادام منقا و ویژگی‌های آن که یکی از پرطرفداران‌ترین بادام‌های درختی می‌باشد می‌پردازیم. بادام‌ایران مرکز خرید بادام منقا با بهترین قیمت می‌باشد.

فروش بادام منقا

این نوع از بادام، بادامی است مانند سایر بادام‌های درختی که طعم خوب و خوشمزه‌ای دارد اما به دلیل ویژگی‌هایی که دارد در دسته‌ای از بادام‌های درختی به نام بادام منقا قرار می‌گیرد. بادام منقا پوسته‌ی خارجی سختی ندارد، پوسته‌ی اطراف مغز این بادام نازک و شکننده است و برای شکستن آن نیاز به ابزار خاصی نیست و با فشار انگشتان دست براحتی شکسته می‌شود. بادام منقا را به خاطر همین ویژگی به نام بادام کاغذی نیز می‌شناسند. شاید بتوان گفت یکی از علل محبوبیت این بادام در بازار راحتی در شکستن آن و دسترسی به مغز آن است.

استان‌های مختلفی در ایران تولید کننده‌ی بادام هستند از جمله؛ استان‌های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، فارس، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی و زنجان می‌باشد.

بادام منقا با کیفیت از  بادام ایران، مرکز با سابقه در حوزه‌ی بادام، به فروش می‌رسد.

فروش بادام منقا 

بادام و سلامتی

بادام دارای مواد مغذی فراوانی است که باید به ویتامین E، کلسیم، فسفر، آهن و منیزیم، پروتئین، فیبر، منگنز، ریبوفلاوین، فسفر و چربی‌های سالم اشاره کرد.

کاهش دهنده‌ی کلسترول:‌ برای کسانی که از مشکل کلسترول رنج می‌برند مصرف بادام روش خوبی برای پایین آوردن آن است.

کنترل دیابت: مصرف بادام از افزایش ناگهانی قند خون بعد از مصرف مواد غذایی جلوگیری می‌کند و دیابت را کنترل می‌نماید.

افزایش انرژی: منگنز، ریبوفلاوین و مس موجود در بادام موجب افزایش انرژی می‌گردد.

پیشگیری از نقص‌های زایمانی: اسید فولیک موجود در بادام به رشد جنین سالم کمک می‌کند.

درمان کم خونی: مصرف بادام در جبران کم‌خونی موثر است.

مصرف بادام به دلیل خواص زیادی که دارد بسیار به افراد توصیه می‌شود و می‌تواند یکی از بهترین میان وعده‌ها باشد.

بادام و سلامتی 

قیمت بادام منقا

مغز بادامی که در بازار عرضه می‌شود به دو صورت ساده یا خام و بو داده است.

بادام خام: بادام خام به بادامی گفته می‌شود که هیچ گونه فرایندی از حرارت‌دهی، برشته‌سازی و مزه دهی را نداسته است و هیچ‌گونه افزودنی‌ای ندارد. این بادام با مزه‌ی اصلی و ارگانیک خود در بازار عرضه می‌شود.

بادام مزه‌دار: مغز بادام برشته، بادامی است که در طی فرایند مخصوصی در کوره، ترد و خوشمزه شده‌است. در این فرایند روغن‌هایی مثل روغن سویا برای برشته‌کردن به بادام اضافه شود. برای برشته کردن گاهی از نمک نیز استفاده می‌شود. نمکی کردن بادام هم روی بادام با پوست می‌تواند انجام شود و هم روی مغز بادام. پس از فرایند برشته کردن رنگ بادام تغییر می‌کند، اما رنگ داخلی همچنان باید سفید باشد.

بادام‌ها همچنین فرآورده‌های قابل توجهی هم دارند که مهم‌ترین آن‌ها روغن بادام است. روغن بادام خواص بسیار زیادی برای سلامت جسمی و زیبایی دارد.

از فواید دیگر بادام، استفاده از خلال بادام در آشپزی و شیرینی‌پزی است.

در بادام‌ایران می‌توانید بادام منقا را به صورت عمده و هم جرئی خریداری کرده تا از طعم یک بادام با کیفیت ایرانی لذت ببرید. برای اطلاع از قیمت بادام‌ منقا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت بادام منقا